Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik Ti megvennétek ezt?

Kismamik Ti megvennétek ezt?

Figyelt kérdés

[link]


Mennyire lehet kihasználni terhesség ideje alatt a kantáros nadrágot?


2011. febr. 12. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Én kantáros nadrágot nem vennék. Nem tartom praktikusnak.

Inkább egy nadrágot tunikával, sokkal jobban kihasználható.

2011. febr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek a kantáros nacik, bár nekem terhesen nem volt, mert mindenki lebeszélt róla. De ha legközelebb terhes leszek, biztos veszek egyet, mert tényleg nagyon bejön :)
2011. febr. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egy, de elég macerás wc-zést intézni benne. Ki kell csatolgatni, gombolgatni, utána vissza. Nagy pocinál már kényelmetlen. A tunikásat jobban szeretem, meg a sima kismama nacit.
2011. febr. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is bejönnek a kantáros nacik, de aztán nem vettem.

Egyet próbáltam, csinos volt, de rajtam mintha egy zsák lett volna.


Eszméletlen nagy görögdinnye hasam volt és alul úgy állt rajtam mintha rámdobtak volna egy darab rongyot itt-ott megtűzdelve.


Meg amit írtak a többiek. Főleg nyilvános wc (kórház) esetén eleve nem ülsz rá az ülőkére, elég pucsítani, tartani a hasad, hát még a kantárt nehogy belelógjon stb.


Pocakbetétes nacijaim voltak tunikákkal. Csinosabb.

2011. febr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt, barátnőmtől örököltem, de csak 1szer volt rajtam. Akkor rájöttem, hogy nem praktikus, mert ahányszor én pisilni jártam, mire levettem volna, bepisiltem volna:)

Meg nem is igazán mutatós a pocak benne.


Külön nadrág egy kismama felsővel sokkal szebb, praktikusabb.

2011. febr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én hordtam és tesóval is fogom. Felvehetem alá az eddig hordott felsőimet és nem nézek ki benne kisiskolásnak,mivel magas vagyok. Sokan azért nem szeretik,mert idétlennek érzik magukat benne. Sportcipővel,pólóval nagyon kényelmes.
2011. febr. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem,hogy kettő is volt. Egy hagyományos csatos,és egy nyakba kötős Mammystic naci. [link] Utóbbit már egyszerű volt pisilésnél is használni ez igaz:)
2011. febr. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!