Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hkm vagyok. Ti megvennétek...

20 hkm vagyok. Ti megvennétek álmaitok babakocsiját ha most majdnem fél áron lenne?

Figyelt kérdés
Csak a család idegesít ezzel a hülye babonával!
2015. máj. 8. 08:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
hát, ha tényleg az a szíved vágya, simán. (Engem is őrületbe kergettek a babonával... Mindig azt hallottam, hogy jaj,de cuki ezt-azt láttam, de nem mertem megvenni... )
2015. máj. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%

Én a 20. héten vettem meg. Ennél terhesebbnek már nem lehet lenni. :D

A babonnákkal meg ne is foglalkozz hiszen csak babonák, nem jelentenek semmit.

2015. máj. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Siman.

Nem vagyok babonas, vasaroltam, nem erdekelt, h ki mit mondott.

2015. máj. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%

én megvenném. mi minden hónapban vettünk valamit, hogy ne egyszerre kelljen több 100.000ft-ot kiadni.

amúgy az ennél terhessebb nem is lehetnél kijelentést nem teljesen értem..20 hetesen nem is látszódott a terhességem, a hasamon aludtam, annál én már csak terhesebb voltam, de mindenki más.. (egyébként meg a 20. héten ugyanúgy történhet tragédia, mint ahogy a szülés napján, szóval a babonákról ennyit..)

2015. máj. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Vicces mert a 12 hetes genetikai uh-ra meg egy péntek 13-ai napon mentem, akkor lapítottak! 😃

Józan ésszel átgondolva meg baj bármikor lehetne, ennyi erővel szülés utàn kellene minden megvenni?!

2015. máj. 8. 08:12
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Vedd!


Milyen babakocsi?

2015. máj. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan vedd meg!

Habar a nagy dolgokat idoben megvettunk, sok kis aprosagot hagytam a vegere, plusz a babaszoba berendezesenek veglegeisteset is, es nagyon stresszelt! Sokaig dolgoztam, nem volt idom semmire, ezt most mar mashogy csinalnam.

37 hetes

2015. máj. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Mamakiddis. Most 90-ért lenne 170 helyett! 3 funkciós, plusz ajándékok...

Ugye egy lengyel gyártmányú 3:1 ben is 70-80 körül mozog, akkor inkább a németre voksolok...! :)

2015. máj. 8. 09:17
 9/19 A kérdező kommentje:
Jah, és nem nagyon kell vennünk sok dolgot mert szinte minden kapunk majd! Kiságy, rengeteg ruha, kiskád, stb de a babakocsiból nem engedek! A babaszobának való festék és padló is megvan, majd nyáron neki fogunk.
2015. máj. 8. 09:20
 10/19 anonim ***** válasza:

Mi most veszünk babakocsit hasonló okok miatt. 19 hetes vagyok. Egyáltalán nem vagyok babonás. Mondjuk engem a család sem idegesít vele. Tesóm barátnője is nyáron vett babakocsit és decemberben született a fia. Ő is mert nagyon olcsón talált.


Sőt a brendonban akciók vannak kiságyra is. Simán el fogunk nézni, nem kizárt hogy szerzünk azt is.

2015. máj. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!