Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Természetes az, hogy 13 hetes...

Természetes az, hogy 13 hetes kortól már elkezd nőni a poci?

Figyelt kérdés
Már le sem tagadhatom, hogy babás vagyok, mert a köldök alatti részen szélesedtem és pocakom is nagyobb lett. Pedig első baba, de mégis akkora a pocakom, míg másnak 5 hónaposan.Reggel sem kisebb, ugyan olyan gömbölyű vagyok, pedig nem híztam csak 1kg, és sportos kis csípővel rendelkező hölgyemény vagyok..( Tetszik ez az állapot! . Félreértés ne essék! )
2008. aug. 28. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Szia

Úgy tűnik igen, mert én ugyanígy vagyok. 12-13 hetesen már mindenki észrevette. Most 17 hetesen már teljesen kerek mint egy kis dinnye.

2008. aug. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ez változó. Nekem 15 hetesen még szinte semmi nem látszódik. de azt hallottam hogy ha széles a csípő később látszódik. Mondjuk nekem sem túl széles, 55 kg vagyok. Alkatfüggő.
2008. aug. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem természetes. Én még csak 11 hetes vagyok, de úgy érzem, ez már a baba. Persze még picike, tudom én azt, sokan mondják is, hogy csak puffadás. Én érzem amikor puffadt vagyok, de amikor reggel felkelek, wc-zek, és utána is ugyanolyan gömbölyű akkor szerintem az már a baba. A szeméremcsontom és a köldököm között szabályos kerek. Én például 164/56 vagyok, úgy gondolom ez már lehet az. Imádom!!!!!!!!!!
2008. aug. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
szia. tényleg alkatfüggő, nekem a 11. és a 13. hét között annyit nőtt a pocim, hogy muszáj volt vennem pocakbetétes nadrágot. Két hét alatt elértem a kicsit nyom a gombtól, a nem tudom felhúzni a cipzárat állapotba. :) szóval rajtam is látszott már ilyenkor.
2008. aug. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem csak puffadás lehet, mert a baba ugyan még pici, de a méhed már duzzadt, és egyre nagyobb.
2008. aug. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is a babám, mert mikkor este lefekszem és a jobb oldalamra fordulok, mindig egy kis nyilallást érzek, így kénytelen vagyok a baloldalon aludni.
2008. aug. 28. 12:34
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, annyira hihetetlenül jó érzés.......
2008. aug. 28. 12:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki:-) Másnak az a baja, hogy nem látszik még később sem. Nekem is 10 hét körül kezdett látszani:-)
2008. aug. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!