Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek mm-ben merte a dokija...

Akinek mm-ben merte a dokija a mehnyakat, valaszolna?

Figyelt kérdés

En tettem fel kerdest tegnap veszelyeztetettseggel kapcsolatban. Arra lennek kivancsi h akinek a dokija mm-ben merte a mehnyakat, annak mekkora volt? Mennyitol szamit veszelyesnek? Nekem 26 mm-t mert uh-al es ezzel elvileg fekudnom kell ejjel-nappal. Csak ugye segitseg nelkul egy 20 honapossal nem olyan egyszeru... Kinek mekkorat mertek? Es mennyinel nem kellett meg fekudni?


Nagyon szepen koszonom annak aki valaszol!


2015. ápr. 12. 10:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Miert fontos az, hogy mm-ben legyen merve?

Ha valakinek 2 es fel centit mertek, akkor nehez atvaltani?

2015. ápr. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem a cm-rol mm-re valo atvaltas a nehez... :/ Hanem ugye a legtobb doki C3000, C2000, C1000 amit mond. Nekem viszont mm-ben mondta. Vagy Te meg tudod mondani h pontosan mekkora mm-ben, cm-ben akar a C2000? Mert az nem 2 cm... Mivel nekem elso terhessegem alatt 45 mm volt es ugye olyan ertek nincs h C4000...


Szoval akinek mertek mm-ben vagy cm-ben, tudna nekem valaszolni? Koszonom! :)

2015. ápr. 12. 11:30
 3/11 anonim ***** válasza:

Kerekiteni szoktak.

A C3-assal kezdodo cervixek pedig >2,6mm.


Nem is igazan a mehnyak hossza szamit, hanem az, hogy milyen gyorsan rovidul.

Nekem 3,2 mm volt a mehnyakam, mikor osszevarrtak. Noha onmagaban hosszunak szamit, viszont elotte 4 nappal fel centivel hosszabb volt, 2 hettel elotte pedig masfel centivel hosszabb.


Igazabol akkor lehet megmondani, hogy menyire elegeges a 26 mm, ha tudjuk, hogy az elozo hetekben mennyi volt.

2015. ápr. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Koszonom!

10 hettel korabban volt 32 mm, es a heten neztek ujbol, akkor 26 mm lett. Akkor ez nem szamit drasztikus rovidulesnek, nem?

2015. ápr. 12. 14:06
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez egyaltalan nem drasztikus. Foleg, ha azt is nezzuk, hogy a babadnak mar van azert sulya.

Nalam ugy rovidult gyorsan, hogy 160 gramm volt csak a baba.


Persze azert legyel ovatos. Ha teheted fekudj le. Ne hajolgass, es ne emelj nagyot.


Ha a 34. hetig kihuzod, (es siman kihuzhatod), akkor onnan mar nincs baj akkor se, ha esetleg ido elott megszuletik a babad.

2015. ápr. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Koszi! :)

Fuu, Nalad akkor tenyleg gyorsan rovidult ahhoz kepest h a babanak akkor meg nem nagyon volt sulya. :/ Kicsit megkonnyebbultem most, mert nalam hosszu ido alatt rovidult ennyire.

Mindig azt mondom a babamnak h meg 2 hetet tessek bent maradni, majd ha azt elertem, tovabbi ket hetet.. :) Aztan lassan de biztosan, telik az ido.

Mennyi idos terhesen szultel vegul?

2015. ápr. 12. 19:44
 7/11 anonim ***** válasza:

Az elsot 25 hetesen.

A mostani meg bent van. 22 hetesek vagyunk, es gondolhatod, mennyire felek...


Hany hetes vagy?

2015. ápr. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

:( De minden rendben a babaddal ugye? Es O akkor a megrovidult mehnyak miatt erkezett korabban? Annyira sajnalom. :(

En most 32+5 hetes vagyok.

2015. ápr. 13. 08:22
 9/11 A kérdező kommentje:
Es most masodikkal eddig minden okes? Nem rovidulsz? Amiket irtal, az az elsore vonatkozott ugye?
2015. ápr. 13. 08:24
 10/11 anonim ***** válasza:

Amiket irtam, az a mostanira vonatkozik.

Az elso babat nem tudtak megmenteni.


Te nyugodj meg! A dokim azt mondta, hogy a 28. hetig kell kihuzni, utana mar nagy baj nem lehet.


A 34. hettol mar semmi baja nem lesz a babanak, ha megszuletik.

2015. ápr. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!