Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Mivel kenitek a...

Kismamik! Mivel kenitek a pocakot terhességi csíkok ellen?

Figyelt kérdés
Mikortól kezdtétek el kenegetni mikor már kezd nőni a pocak vagy már előbb is?
2010. febr. 17. 16:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Babé-val az első gyereknél teljesen bevált, mintha nem is szültem volna. Most újból terhes vagyok de még nincs pocakom de biztos, hogy azt használom újból.
2010. febr. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én Johnsons babaolajjal kentem minden fürdés utàn kb a 13. héttöl,meg Mileda terhességi csikok elleni krémmel kentem... A babaolaj àltalàban mindenkinél bevàlik,persze vannak kivételek,mint én példàul...35.héten kezdtem el kb csikosodni,de csak halvànyan,most vagyok 37 hetes,és még mindig bizom a csodàban hogy utàna elmulik.Ez sajnos alkat-meg börfüggö.Remélem neked bevàlik.Jò babavàràst!
2010. febr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
25 hetes vagyok, de hatalmas pocakom van, a vedono szerint a baba is nagy en pedig alacsony vagyok. Eddig felvaltva kentem babaolajjal es babatestapoloval naponta 2x, 3x. A mult hetig nem is volt gond, de azota sokszor ugy ereztem, hogy nagyon feszul a borom es 2-3 nappal ezelott vettem eszre, hogy nagyon csunya, tele lett "szakadasokkal". Most atvaltottam kakaovajas terhessegi testapolora, 3 nap alatt a voros csikok elhalvanydtak. Eltunni mar sose fog. :(((
2010. febr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Jajj szegény!

Hát igen tudom , hogy ezt nem lehet megakadályozni,van akinél szakad , van akinél nem.

Azért majd Én is megpróbálom megelőzni,hátha sikerül.

Köszönöm a segítségeteket!

2010. febr. 18. 08:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!