Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rossz lett a 16 hetes downkór...

Rossz lett a 16 hetes downkór eredményem. Pontos eredményt nem mondtak, csak azt, hogy nem jó. Holnap kell tanácsadásra mennem. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 16:24
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
A Németországi vagyok, most olvastam a jó hírt.Látod mondtuk nem lesz baj.Nagyon irigyellek.Gratula:)
2010. márc. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Dejóóóóóóóóóóóóóó!!! :))

Sok-sok boldogságot!

2010. márc. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem 0.50 MoM lett az érték, ami alacsonynak számít, így én is voltam genetikai tanácsadáson, ami egy ultrahangból és elbeszélgetésből állt. Az ultrahang teljesen jó eredményeket mutatott, "elbeszélgetés"-ül pedig mindössze három kérdést tettek fel.


A nőgyógyászom persze szintén megnézte a babámat ultrahangon még a genetikai tanácsadás előtt, és teljesen normális értékeket mért. Azt mondta, hogy vagy korán vették le a vért, vagy pedig nem jól tüntették fel a súlyomat, mert az is számít!


A lényeg: külföldön ez a vizsgálat már nem szerepel a kötelező vizsgálatok között pontosan azért, mert nagyon sok esetben fals eredményt mutat, ami csak arra jó, hogy a kismamát megijessze.

Szóval véletlenül se idegeskedj, az többet árt!


További szép babavárást!


22 hetes kismama

2010. márc. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
73%

2-17, 16.45-ös

Gratulálok!! Ugye milyen jó hogy elmentél? Most már nyugodt lehetsz! :-)

Azóta már nekünk is megjött a többi eredmény is, az is rendben van és megtudtuk hogy kisfiunk lesz. Nagyon boldogok vagyunk, már van két lányunk, úgy hogy igazán.

További minden jót nektek!!!

2010. márc. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Mint előttem is írták, az AFP önmagában nem jelent semmit! Nekem előző terhességemnél teljesen jó lett, és sajnos mégis kromoszómarendellenességgel született a babám, ami súlyosabb volt, mint a Down-kór. (két hetet élt a baba) Most négymarkeres vérvételt csináltak a genetikai tanácsadáson, az jó lett, de mégis megcsináltattuk a magzatvízvételt is. Nagyon bízok benne, hogy annak is jó eredménye lesz, és utána megnyugodhatok.

Meg tudlak érteni, hogy ideges vagy, de ha esetleg baj lenne, jobb hamarabb megtudni, én már csak tudom. De bízz benne, hogy nem lesz semmi baj, és csak álpozitív lett az AFP, mint egy csomó más kismamánál.

Nem lesz egyszerű az elkövetkezendő pár hét, de ha végleg kiderül, hogy minden oké, akkor nagy megnyugvás lesz!

Szorítok nektek!!!

Minden jót!

(19 hetes km.)

2010. márc. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Jaj, bocsánat, nem olvastam végig az összes oldalt. Most látom, hogy már meg is van az eredményed. Gratulálok és nagyon jó egészséget kívánok nektek!!!!
2010. márc. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%

Nekem egy ismerősöm megcsináltatta a magzatvíz mintavételt, és elment a baba miatta. Egyébként negatív lett...

Szerencsétek van.

2011. ápr. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
hogy van a lánykád? már jó nagy
2018. máj. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!