Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rossz lett a 16 hetes downkór...

Rossz lett a 16 hetes downkór eredményem. Pontos eredményt nem mondtak, csak azt, hogy nem jó. Holnap kell tanácsadásra mennem. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 16:24
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
78%
17.27- es vagyok, átérzem amin most keresztűl mész, nekem is 0.65 volt az AFP-m és a kockázat 1/113, aztán a genetikai UH 1/200 -ra csökkentette, talán ezért is döntöttünk úgy, hogy nem csináljuk meg a magzatvizvételt, na meg 3 orvos megnézte UH-al és ők sem ajánlották a vizsgálatot. Szorítok neked, hogy minden rendben legyen, én már csak májusban nyugszom meg, amikor megszületik a kis Drágám, addig imádkozom...
2010. febr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Szia 17:27!Gratulálok a babóhoz és kívánom,hogy egészséges boldog életetek legyen.Hétfőig próbálom nyugtatni magam.Megírom majd a fejleményeket.
2010. febr. 19. 09:40
 13/28 A kérdező kommentje:
Tegnap megcsinálták az amniocentézist.Március 18-án kell menni az eredményért.Az UH-on mindent rendben találtak és megtudtuk,hogy kislány.
2010. febr. 23. 07:07
 14/28 A kérdező kommentje:
Tegnap voltunk az eredményért.Szerencsére semmi baja a kis csajnak.Egészséges!Köszönöm nektek a biztatást.Nagyon boldog vagyok!
2010. márc. 19. 06:24
 15/28 anonim ***** válasza:
Gratulálok.
2010. márc. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
60%
Olvastam a soraidat, és nagyon örülök a jóhírnek. Gratula! Jó, hogy leírtad az egész történetet, mert így más "alacsony afp"-s kismama is láthatja. (ui: nálunk is ez volt + találtak a szívében is egy echogen hyperpapillaris izmot) Mindenkinek kitartást! És persze nagyon boldog babavárást!
2010. márc. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
De jó:):)
2010. márc. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Én ugyan csak most olvasom először a kérdésed, de gratulálok és veletek együtt örülök, hogy minden rendben van! Jó babavárást! 22 hónapos kislány anyukája.
2010. márc. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Nekem 0,65 lett az Afp eredmenyem, de nem kuldtek sehova. A istehegyin csinaltattam, es ott azt mondtak minden ok. A kombinalt tesztem eredmenye 1:5300 hoz. Bar igaz teljesen megnyugodni en is csak aprilisban fogok
2010. márc. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Németországban vagyok kismama,a 12 h uh jó lett minden oké.A vérvételben is nézték a down-kort az is oké semmi gond.Mert itt nézik a vérmintában alapból, nem is kell kérni..Az Afp vizsgálat nincs is nem foglalkoznak vele mert kétséges az eredmény.Úgyhogy ha neked az nem lett jó, mármint az Afp akkor aztán ne aggódj.Nekem korom miatt kellene mennem (38)persze ha akarom, magzatvíz vizsgálatra.1 hetem van eldönteni menjek -e vagy sem.A párommal stresszelünk nem tudjuk mi legyen,mi lenne a jó.Nagyon együtt érzek veled.Biztos minden ok lesz.13+1 kismami.

2010. márc. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!