Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség utolsó harmadában...

Terhesség utolsó harmadában lehet intim gyantáztatni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 14. 09:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is a párm gyantáz mindenhol (csóri :)) Én az utolsó harmadban is simán gyantáztattam,az egész intím területet.Nem volt semmi gond!
2010. febr. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én is kozmetikus vagyok, és én is úgy gondolom, hogy amíg nem érzed nagyon fájdalmasnak (és nem rúgja ki tőle a bébi az oldalad) nyugodtan csináltathatod. Azért mondják, hogy beindulhat a szülés, mert akik gyantáztattok, biztosan tapasztaljátok, hogy szinte görcsbe rándulunk minden egyes tépésnél, valaki már a tépés előtt is. Ezek az állandó összerándulások okozhatják a méhösszehúzódásokat, és ez indíthatja be a szülést. Talán egyszer valamikor volt 1! ilyen eset, ha igaz igaz, ha nem, azon se csodálkoznék, honnan tudják, hogy az okozta, szóval én szoktam a pocisokat is gyantázni, mert azt mondják, inkább az, mint a borotva. Én is fogom magamnak gyantázni/tatni.
2010. febr. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!