Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség első harmadában is...

Terhesség első harmadában is szabad fazont gyantáztatni?

Figyelt kérdés
9. hétben vagyok, szeretnék kozmetikushoz menni, és ugyebár Manó ott van még nagyon lent. Ha a fazonomat gyantáztatom pont ott, ahol ő van, akkor az nem lehet baj? Később más, mert fentebb van, de ilyenkor az elején mi a helyzet??
2009. szept. 21. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Nos, amelyik baba egy gyantázástól elmegy, az biztosan nem egészséges...


De ha aggódsz, akkor még három-négy hétig inkább csak borotváld, a nyugalmad kedvéért. A 12-14. hét után a vetélés esélye drasztikusan csökken.

2009. szept. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! En voltam akkor gyantäztatni, epp keszen voltunk, mikor elöntött a ver... ott a kozmetikus asztalän. Nyilvän rögtön korhäzba be. 2 helyen levält a mehfalrol a petezsäk... csak remeltük, hogy megmarad. Azota 35. hetben vagyok, de akkor gyogyszert kaptam (progresteron- a tapadäst segiti) meg egy hatalmas leszuräst a dokitol. a 12. hetig nagyon erzekenyek, a helyedben värnek. Bennem annyira mely nyomot hagyott, hogy azota sem mertem legyantäztatni, most meg mär ezt a pär hetet kibirom. Persze nem is borotvältam, mert attol meg majd jol megerösödött volna, hanem hajnyiro geppel szepen picire visszavägtam.

Fogalmam sincs mennyi köze volt, hogy akkor es ott olyan erösen elkezdtem verezni, de soha többet nem kockäzatatnek.

Boldog Babaväräst! 35 hetes km

2009. szept. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem szeretnék kockáztatni, oldalt leszedetem, fent meg megoldom magamnak. Nem megyek úgysem puccos szépségversenyre :))

2009. szept. 21. 17:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Addig élvezkedjétek ki a fazonírozást ameddig még eléritek! Én amig tudtam borotváltam oldalt, pajesznyíróval meg a többit. :):):) A pajesznyíró a legjobb. Vagy Opilcat próbáld ki. Én nem huzigálnám gyantával a bőrt, a fáj, érzékeny, és vérbőséget okoz.


Hú, nem elég hogy már nem látom, de el sem érem.

Nem az oldalt leszedéssel van a gáz, hanem "kicsit beljebb", azzal a területtel mi a helyzet? Gondolom nagy dzsungelben nem megyünk szülni, mégis hogy oldjuk ezt meg? 28 hét környékén voltam vizsgálatom, ott a férjem segített leszedni szalonképesre,de nagyon ciki volt és nem volt jó. Bocsi hogy mást témát hoztam fel, de ez most így a kérdés kapcsán beugrott...

2009. szept. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! 35 hetes vagyok, és havonta 1x rendbetesz a kozmetikus. Szerintem így a legkényelmesebb, mert én már a zoknit sem tudom egyedül felhúzni. Próbálom úgy időzíteni a következő találkozót, hogy a szülésre pont le legyek gyantázva, hogy a kórházban ne tudjanak összekaszabolnni borotvával.

Nem volt semmi gondom ezzel terhesség alatt, mindössze annyi változott, hogy azóta egyáltalán nem érzek fájdalmat gyantázás közben!

2009. szept. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!