Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi van a felicitas csomagban?...

Mi van a felicitas csomagban? (Amit a terhesség utolsó harmadában lehet kiváltani)

Figyelt kérdés
A képen láttam Avent cumisüveget. Mindegyik csomagban van? 22 hkm
2011. máj. 6. 14:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Cumisüveg nincs, csak tájékoztató, max. játszócumi.


Az enyémben ez volt kb.: Mam-os cumi, Tommy Tippee cumi, neogranormon fürdősó, mecsek baby teák, Avent-es tároló pohár, szoptatási tanácsadó könyvecske, millió szórólap, és egy tavaly nyáron lejárt Anyák lapja.

2011. máj. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
és ilyen csomagot hol lehet kiváltani? Én nem is hallottam még erről
2011. máj. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ha kismama vagy, fogsz kapni a védőnőtől tájékoztatást róla! (Egy kis könyvet, amiben van egy kuponszelvény, kitöltve azt kell leadnod az elfogadóhelyeken Pl. C&A, Brendon, Bababoltok, stb.)
2011. máj. 6. 14:17
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 hete váltottam ki.

Alig van benne valami. Egy mam-os fogzást segítő cumi, egy avent tároló pohár és pár darab baby tea. Van még egy anyák lapja és egy babamagazin és néhány szóróanyag de semmi egyéb.

Én azt gondoltam lesz benne fogkrém vagy mellvédő krém is, de már ezek sincsenek.

2011. máj. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én most váltottam ki az ismerösömel volt benne egy rozsaszin cumi 6h kortol 1db kis fogkrém 1db tárolódoboz 2db Anyák lapja de az ien decemberi szám meg egy csomó szórólap
2011. máj. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Rengeteg szórólap, egy Tommy Tippee cumi, egy MAM cumi, Avent tároló, sudokrém minta, Neogranormon fürdősó minta, hmm... Nivea sampon, krém minta volt benne januárban.
2011. máj. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Pár napja váltattam ki,egy cumi ,egy Avent pohár és pár darab baby tea ,,,, jó sok szórólap
2011. máj. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

21 hetes vagyok.2 hete váltottam ki a kismama csomagot.

Tartalma:

- 10 ml neogranormon fürdősó

- 10 db-os neogranormon kendő

- tommee tippee 0-3 hó cumi

- MAM 0-2 hó cumi

- 1 db Avent tároló

- 20 ml parodontax fogkrém.

- Mecsek baby bio tea minta

- rengeteg szórólap,lejárt anyák lapja,MAM termékkatalógus.

2011. máj. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

hogy lehet hogy mindenkinek más van benne????

akinek a tommee-s cumi volt benne hol váltotta ki? köszi

2011. máj. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Erre én is kíváncsi lennék. Hol kell kiváltani, hogy a legjobb dolgok legyenek benne? :D
2011. máj. 18. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!