Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség utolsó harmadában...

Terhesség utolsó harmadában lehet intim gyantáztatni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 14. 09:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
lehetni lehet, csak az a kérdés érdemes-e a nagy pocitól?!)
2010. febr. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A pocakom nem akadály a párom szegény segít.
2010. febr. 14. 09:39
 3/12 anonim ***** válasza:
ha bírod a fájdalmat...mi annak idején borotvahabbal meg női borotvával csináltuk, és muszáj volt nálunk is a férjemnek közreműködnie, mert én már semmit nem láttam a pocimtól:)
2010. febr. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekelnek a válaszok!! 27 hetes vagyok és eddig jártam. Hallottam olyat (gondolom szokásos rémhír), hogy vérbőséget okozhat a teljes nunus gyanta és koraszüléshez vezethet. Kérlek nyugtassatok meg hogy hülyeség, mert már lassan őslakos vagyok és vmit kezdeni kéne a szőrrel...
2010. febr. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hát mondjuk a én a fájdalom miatt se szívesen gyantáznám, meg lehet benne valami, hogy vérbőséget okozhat.... Borotva...?:)
2010. febr. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Borotva....de nem bírja sokáig és tényleg igen nehéz nagy pocival és a párom nincs mindig ott.Ezért gondoltam gyantára.
2010. febr. 14. 09:55
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Hát én 6 éve nem borotváltam mert 1 hét múlva u.olyan... és nagyon erős lesz. Tartok ettől a gyantától, remélem írtok sokan! Az őslakos voltam...
2010. febr. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A kozmetikusom szerint nem gáz és szokott nagy pocisokat is gyantázni.
2010. febr. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

37 hetes vagyok, 2. gyerekkel. Én épp a héten voltam, mert ugye magamnak már nem megy. Sztem higiénikusabb mintha a kórházban életlen borotvával összefaricskálnak. Meg ugye nem fog szurni sem.

Első gyerekkel is voltam 37 hét körül, 40 hét 6 napra született, szval nekem nem okozott gondot. Barátnőim akik az elmult néhány évben szültek is mind jártak, nekik sem volt problémájuk.

2010. febr. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a szülés előtti héten is még gyantáztattam!Meg egész végig!Kozmetikus vagyok és én is gyantáztam pocakosokat!Nem hallottam még olyanról aki a gyantázás miatt szült volna meg!Nekem egy kicsit jobban fájt mint azelőtt!
2010. febr. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!