Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet zselés műkörmöt felrakat...

Lehet zselés műkörmöt felrakatni terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2007. okt. 30. 09:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ne foglalkozz itt a veszekedő emberekkel, hanem hívd fel az orvosod, ő tutira megmondja mit szabad, és mit nem! De egyébként nincs szebb egy teljesen természetes külsejű kismamánál!
2007. okt. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ne foglalkozz senkivel. Hívd fel az orvosod, ő pontosan megmondja mit szabad, és mit nem! Szerintem egy kismama egyébként úgy szép ha természetes! Sok boldogságot a babához!
2007. okt. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
91%

H függ össze a műköröm és a kisbaba????

Ha valami méreganyag is szívódik fel,akkor is hidd el sokkal többet kapsz méragből,ha du. 4-5 körül sétálsz egy belvárosi utcán.Azért mert babát vársz nem kell burokban élned,és nem lesz minden teljesen hétköznapi dolog halálos fenyegetés!!!!

2007. okt. 31. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
92%

Sokan azt gondolják a terhesség egy betegség és semmit sem szabad!

A műkörömnek nem kell hosszúnak lenni akkor is lehet szép!(Saját körmömmel előbb karmolod meg a gyerekedet mert az sokkal élesebb!!!)Főleg ha töredezik a sajátod a hormonok miatt!

Mért ne lehetne hajat festeni és körmöt rakatni?

Persze hogy lehet! Nem kell búra alatt élni,ennyi erővel az utcára se menj ki mert belélegzel valamit!

Nem biztos hogy mindenki úgy érzi jól magát natúran ahogy kikel az ágyból,semmi smink és hajfestés stb.mert ő most kismama?Ez baromság!!!

2007. nov. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
11%
Lehet, de nem ajánlott.(még hajat festetni sem.)
2009. aug. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
94%

Ja meg levegőt sem ajánlatos venni....

A terhesség nem betegség és nem kell üvegbúra alatt végigvárni míg megszületik a baba!

2009. aug. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
100%
Ez hülyeség! Én szőke vagyok (festett)... kilenc hónapon keresztül ne fessem a hajam... aham... kb. 9 centis lenövés... milyen gyönyörű kismama lennék! :S
2010. máj. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%

A 9 hónap alatt végig volt körmöm, hetente egyszer megengedtem magamnak a kólát vagy más szénsavas üdítőt, és néha még hambiztam is. 16kg-ot szedtem fel, szeptember 30.-án szültem (műkörömmel, mert a kicsi hamarabb jött 2 nappal, nem jutottam vissza a körmöshöz hogy leszedje) és 5kg felesleg maradt rajtam. Tanulság? Mindent lehet csak mértékkel. (kivéve cigi és alkohol.) Bár az orvosom azt is mondta idézem: "Anyuka maga nem beteg. Egyen igyon, de ne kettő helyett. A körme szép de ha megszületik a pici, kicsivel legyen rövidebb és minden rendben lesz."

Nagyjából ez a lényeg. Ja és miután meglett a Kicsink, leszedtem magamnak, de ráfáztam, mert saját körömmel még magamat is megkarmolom, Rá pedig nagyon oda kell figyeljek!! Sokkal biztonságosabbnak éreztem a zselét, mert az vastagabb mint a saját körmöm, kevésbé karmol. Ja és nem 20centis baromi hegyes körmöm volt! ;)

2014. dec. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
53%

Nekem a saját körmöm a veszélyes, lemezesen törik és vékony (genetika), karmol és vág. Zselével semmi ilyen probléma nincs. Természetes nem csak a színe, hossza és formája is, műköröm szó hallatán, nem 5 centis piros karmokra kell gondolni.

Nekem is végig lesz, szülés után csak attól félek, hogy nem jutok el a körmöshöz időhiány miatt.

28N 6hkm

2016. okt. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Műkörmös vagyok és igen, lehet műkörmöt viselni terhesség alatt, a természetes köröm ugyanis nem tud lélegezni és nem szívja be a káros anyagokat sem, csak nagyon kis mértékben, emiatt egy smink, arckrém sokkal ártalmasabb lehet, mert a bőrön keresztül felszívódnak a méreganyagok.

Amire vigyázni kell körömépitésnél: a lereszelt port ne szívjuk be, érdemes maszkot használni, a körmös használjon porelszivót.

Hajfestésre, ma már vannak nagyon jó, növényi hajfestékek, pl. Khadi.

2017. jan. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!