Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet zselés műkörmöt felrakat...

Lehet zselés műkörmöt felrakatni terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2007. okt. 30. 09:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%

Szia.


Lehet, nagy tévhitben él aki azt mondja hogy nem

2007. okt. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
17%
Lehet, hogy lehet, de én nem mérgezném magam, terhességen kívül sem. A köröm nem kap levegőt rendesen. Ráadásul, ha megszületik a babád, azzal fogod pelenkázni? Hát bájos lesz:) Egy műköröm mentes 25 hetes kismama.
2007. okt. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%

A mőköröm nem feltétlen 10 méter hosszú kedves előző kismama!

Ha valakinek igy tetszik hát nyugodtan csináltathat műkörmöt magának!

2007. okt. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nagyon is lehet! Az hogy pelekázni hogyan és miképp fogod az a te dolgod mekkora körmeid lesznek nem kell törödnöd az elöttem szólóval. Lehet hogy irigy egy picit?(:
2007. okt. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
25%
Mire lennék irígy?:) Arra, hogy műkörmöt rakat? Arra nem kell, mert nekem is felraknák, ha kérném. Van körmöm:)Vagy arra, hogy összekarmolja a gyermekét? Hmm. Nem értem.
2007. okt. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%

Szia! Én most olvastam az anyaleszek.hu oldalon a következőt. ide beillesztem neked, amit írnak:


A műkörmökkel mi a helyzet?

Egyáltalán nem javasolt 30-40 percen keresztül vegyszer-gázokat belélegezni, mert ezek közvetlenül eljutnak a magzathoz. Mérlegeljük a fontossági sorrendet!!


Ezt írták és szerintem fontold meg. De a te dolgod.

2007. okt. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
28%
Én is ezt próbáltam meg írni csak kicsit nyers lesz a modorom, ha valakinek a szépsége fontosabb, mint a gyermeke. Ráadásul ez egy olyan gyönyörű időszak, fura, hogy ez aszébe jut vkinek. Tetoválásos kérdések szoptatás alatt stb.
2007. okt. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem sokan még a múlt században élnek. A műköröm nem egyellő a Kruella piros körmeivel. Nekem is van,megkérdeztem nem gond. Arra kell figyelni, hogy ne lélegezd be a "gázokat" és ez gond nélkül megoldható. Sztem a egy kimama legyen szép, nem kell elpukkadni a terhesség alatt. A műköröm egyépként csaka szüléskor nem javasolt, mert nézik a körmeid elszíneződését, de egyébként...
2007. okt. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
30%

Azért, mert nem akarok MŰ dolgokat magamra aggatni, nem jelenti azt, hogy le vagyok pukkadva. Sőt...

Az ápotság és a csinos külső legelemibb feltétele a természetesség. Hogyan festeted be a hajad és bcsináltatsz körmöket anélkül, hogy belélegeznéd??

2007. okt. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem, ha szívódik is föl méreganyag, olyan kevés, hogy szinte semmi jelentősége. Ha fontosnak érzed azt a műkörmöt, akkor nyugodtan.
2007. okt. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!