Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor beszéltetek először az...

Mikor beszéltetek először az orvossal a szülésről? Hogy milyen érzéstelenítővel szeretnétek, stb.

Figyelt kérdés

Szeretnék császárral szülni, nem tudom sikerül-e. 21 hetes vagyok, az orvossal még nem beszéltem erről. Rettegek a szüléstől, ezért is gondolkozok a császáron.

Tudom, ez nem kívánságműsor, de én attól tartok, hogy nem leszek képes sima szüléssel világra hozni a babát.

De úgy tudom, császárnál is lehet érzéstelenítést választani, sőt, altatást is.

Fogadott orvosom van egyébként.


2010. febr. 6. 13:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én 4 napig kaptam az oxit. napi kettőt. Amikor valaki tűvel jött felém, már minden bajom volt. Persze ehhez hozzátartozik, hogy majdnem végig szúrni kellett a véralvadásgátlót a terhesség alatt és utána is egy darabig.
2010. febr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ismét 1. válaszoló vagyok

Én most úgy megsajnáltalak... :( Nem tudom mit írhatnék igazán, ami túllendít ezen a rossz érzésen ami benned van. Ne gondolj a szülésre, próbáld kiverni a fejedből, hogy ez fájni fog. Gondolj arra, hogy a gyermeked minden szenvedést megér! Az enyém már 17 hónapos, de szinte naponta csinál valamit, valami újat, valami kedveset, nekünk meg hullanak az örömkönnyeink annyira imádjuk. Gondolj arra, hogy nagyon könnyen és gyorsan fogsz szülni és a fájdalom nagyon hamar elmúlik. Ha megszületik a kisbabád, a szemébe nézel és minden fájdalom kitörlődik, de ez napról napra így lesz. Bármikor bármi bánt a gyermeked mosolya a legjobb gyógyír. A sok "először" dolog... az első mosoly, az első kis tétova mozdulatok, később az első szava, az első lépései... stb. Egy gyermek egy csoda, a szülési fájdalom semmi! :D Az elmúlik, a boldogság megmarad!!!


Szívből kívánom, hogy nagyon gyors, könnyű és csodálatos szülésed legyen!!!!

2010. febr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, te drága, olyan jó lenne ha hipphipp mondhatnék olyat, amitől elmúlik a félelmed! Sajnos mindenható nem vagyok, de én is nagyon paráztam a szüléstől, és őszinte leszek: a szívem mélyén szerettem volna a császárt, hátha akkor nem fog fájni, de folyamatosan arra gondoltam, hogy én vagyok az a nő, akit mindenki irigyel, mert alig fájok, és villámgyorsan kijön a gyerkőc. Annyit mondogattam magamnak, hogy a végén elhittem:) És bár nem volt nagyon rövid, éreztem is a fájásokat, de egyáltalán nem fájt annyira, mint vártam. Még meg is lepődtem rajta! És hidd el, hogy te is így leszel, bemész kellemetlen menstruációs görcsökkel, kapsz eda-t (meg se fogod érezni, annyira profik a dokik, hogy szinte mintha nem is szúrnának) és majd csak a tolófájásokat fogod érezni, de abból is elég lesz néhány, és már kint is van a kistündéred! És te leszel az a kismama, akit mindenki irigyel, mert annyira gyorsan, és könnyen szülsz! Hidd el, biztosan így lesz!
2010. febr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!