Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen fehérneműt hordtok az...

Milyen fehérneműt hordtok az utolsó 3 hónapban?

Figyelt kérdés
Én 28 hónapos vagyok, egyre többet gondolkozok azon hogy reggel mi vegyek fel ha dolgozni megyek. Ti normál bugyit, harisnyát, bodyt hordtok? Nem nyomja a babát ha harisnyát és bodyt hordok? Egyáltalán ti mit vesztek fel a ruha alá? Nálunk elég hideg a munkahely és rétegesen kell öltözni.
2010. febr. 4. 17:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
50%

Tangát,csak éppen nagyobbat mint eddig.:) Bár én nem járok dokin kívül sehova,nem fázom.De ha mész melózni,szerintem bugyit húzz.Ja,h megyek el itthonról,akkor egy pici nyári rövidnacit húzok még fel a nadrágom alá és így nem fázom,de nem is olyan "becsomagolt" az érzés!:)

37hetes

2010. febr. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!