Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen fehérneműt hordtok az...

Milyen fehérneműt hordtok az utolsó 3 hónapban?

Figyelt kérdés
Én 28 hónapos vagyok, egyre többet gondolkozok azon hogy reggel mi vegyek fel ha dolgozni megyek. Ti normál bugyit, harisnyát, bodyt hordtok? Nem nyomja a babát ha harisnyát és bodyt hordok? Egyáltalán ti mit vesztek fel a ruha alá? Nálunk elég hideg a munkahely és rétegesen kell öltözni.
2010. febr. 4. 17:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Normális bugyit.Tangát.....CSak éppen nagyobb méretben. :)
2010. febr. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
8%
Te tényleg 28 HÓNAPOS vagy??? Az hihetetlen számomra nem inkább 28 hetes?????
2010. febr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
normál bugyit mint amilyet máskor is hordok. Csak nem húzom rá a hasamra, ne szorítsa a hasam. Legörgetem alá.
2010. febr. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Én is a hidegebb hónapokban voltam terhes,de amikor amúgy megtudtam,hogy jön a kiscsaj, lecseréltem a tangát féltangára,szóval olyanra ami nem ad okot a fertőzésekre.

Az utolsó hónapokban a melóhelyre(rendezvényszervező vagyok ,így sokat kocsikáztam), kismama bugyit vettem fel, de 2db-ot,plusz 2 harisnyát meg 2 zoknit,így nem fáztam ^^

2010. febr. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Én normál fehérnemüt hordok, csak nagyobb méretben. Mivel a derekam érzékeny, van egy derékpántom, ami még a hasamat is fogja. Meg egy térdig érő angora gyapjuból készült rövid gatyám. Nem birok rétegesen öltözködni, mert úgy érzem nem kapok levegőt, hanem vastagabb holmikat veszek fel, de csak 2 réteget.

29 hetes kismama.

2010. febr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Normál bugyit, csak nem húzom rá a hasamra. Nem is tudnám. :-) De a csípőm megtartja. A harisnya még feljön a hasamra.
2010. febr. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
a lenyeg, hogy 100%pamut legyen es ne vagjon be, mert az noveli a fertozesveszelyt!
2010. febr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%

Én sima tangát hordtam, ugyanazt a méretet, mint előtte is.

Harisnyát utálom. Volt egy kismama övem, azt szerettem nagyon, jól körbebandázsolta a derekamat, pocakomat.

2010. febr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%

Kinek mi a kényelmes. Én télen mindig francia alsót hordok, most is, csak vettem pár nagyobbat. Ha olyan kedvem van-vagy nyárra esik a terhesség-maradok a tangánál, szintén veszek pár nagyobbat.

A melltartót sosem szerettem, sportos toppot hordtam, de mikor már nagy lett a hasam, nagyon nyomta a cicim alatt, ezért elhagytam (bár én itthon vagyok).Próbáltam mellbetétes atlétát hordani, de abban meg már melegem volt.

Harisnyában meg lehet kapni kismamaharisnyát, az nem szorít. De nekem egy pamut harisnya van, az kényelmesen nyúlik, nem vág, nem nyom.

Szóval tök egyéni...

2010. febr. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Persze hogy 28 hetes vagyok, bocsi. Látom hogy nem csak én vagyok fázós és jó vastagon öltözök, a páromnak mindég melege van és sokszor megjegyzi hogy miért veszek anyi mindent magamra. Valaki azt irta hogy duplán öltözik, az nálam is igy van általában két bugyit veszek amit jól felhúzok, rá harisnya meg cicanaci vagy két harisnya és hogy az egészet megtartja rá egy kiss body. Hát nem valami szép látvány de jó meleg. Meg ha WC-re megyek elég ciki ki-be csomagolni magamat.
2010. febr. 4. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!