Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon kicsi szerintetek a babám?

Nagyon kicsi szerintetek a babám?

Figyelt kérdés

36 hetes Uh-n voltam pénteken kérdezte a hölgy h hány hetes vagyok mondtam h 36 erre ő 3-szor kérdezett vissza h biztos annyi?végén kérdeztem h minden redbe van-e azt mondta igen.a szülésznőm probált megnyugtatni h nem kicsi benne van a határértékbe de én akkor is aggodom.ha kisebb is mint kéne jelentheti azt h késöbb jön vagyis túlhordom vagy ehez semmi köze?volt vki hasonlo helyzetben h kisebb volt a babája és hogyan alakult a vége.leírom az Uh eredményeket BPD:86 mm OFD:103 mm THQ:90 mm FL:66.5 mm

válaszokat előre is köszönöm...azota már 37 h kismama


2010. jan. 31. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Kb. 1 héttel kisebb, nekem végig így volt eddig. holnap megyek 36heti u.h.-ra, már kiváncsi vagyok. nyugodj meg, +-3 héttel kezdenek el foglalkozni, ilyen minimális eltérésnél lényegtelen. nem mindegyik magzat fejlődik egyformán és nem is minden baba egyforma :) ha bármi gond lett volna, szólnak, ez biztos.
2010. jan. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ.azt nem tudtam h +- 3 héttel kezdenek ezzel foglalkozni.tudom h szóltak volna de nekem az a nőci olyan furcsa volt tényleg beparáztatot rendesen h tényleg annyiii.áááá még most is kikészit.de ha rákérdeztem nem mondta h most nagy vagy kicsi.hihetetlenek komolyan lehet élvezik h szivatják a kismamákat.
2010. jan. 31. 19:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia.nekem is így volt, az utolsó hónapban kezdték mondani hogy kicsi, kb.2héttel későbbre írták az uh.eredmények szerint.a 39.héten magától indult a szülés, 2590grammos, 50 cm-es pici fiút szültem, aki 6-7 hónapos koráig ducibb volt mint kellett volna, most 13 hónapos és egy igazi erős vasgyúró.anyukám mindíg azt mondta, ráér az a baba itt kint megnőni, nem lehet mindenkinek 5kilós gyereke.ne aggódj, a baby tudni fogja mikor kell jönnie.Könnyű szülést kívánok neked és sok boldogságot a pici babádhoz!
2010. jan. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

itt te is tudod ellenőrizni

azért az tudnod, kell hogy az ultrahang nem olyan megbizható. nekem volt már, hogy a doki lemérte, azt mondta kicsi, megmérte megint azt mondta nagy, és harmadszorra mérte már pont jó volt az eredmény. Itt annyira számít pár milliméter is. nem pont oda rakja az egeret és akár 1 hét eltérés is lehet!

2010. jan. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és a jó kívánságokat:)a második válaszolotól kérdezném h könnyü szülésed volt vagy nem?jó babázást nektek:)
2010. jan. 31. 20:13
 6/8 anonim ***** válasza:

36 hetes értékeim:

BPD:88mm FOD:108mm THQ:86mm FL62mm

27 hetesen voltam 4d-n, egy héttel volt lemaradva, a dokim azt mondta a végig hordom is max 3 kg lesz. 11 nappal előbb jött, spontán és normálisan 3 óra vajúdás után, 2800 gr lett és 46 cm a lányom. Szép tiszta érett babaként bújt ki. Mi sem vagyunk égimeszelők, tőle sem várhattunk mást. Most 15 hós lesz, 8300 gr kb, és 71 cm, most sem valami nagy, de egészséges, és fejlődik, és nagyon okos kiscsaj!

Semmi baj a babáddal!

2010. jan. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi is papíron 2 héttel voltunk "lemaradva", ennek ellenére 39+3-ra spontán megindult a szülés, minden rendben volt, kislányom 49 centivel és 2700 grammal született. Teljesen átlagos baba volt, 7 hónapos koráig még ducika is, aztán elkezdett randalírozni a lakásban. :-)) Az értékek UH-n csak referencia értékek, ne idegesítsd magad miatta, Én sem tettem. Kislányom most sem egy óriásbébi, 1 éves, 70 centi és 8200 gramm. Tökéletesen arányos, formás kisgyermek. Talán még húsos is egy kicsit. :-)
2010. jan. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
az én dokim egy héttel ez elött azt mondta h szte nem fog elöbb jönni és jóval 3 kg felett lesz.hát ezek utan kiváncsi leszek.köszönöm a válaszokat.jó babázást nektek:)
2010. febr. 1. 14:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!