Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes UH-n a babám BPD-je...

36 hetes UH-n a babám BPD-je 86. Nem túl kicsi ez? Többeknek is ilyenkor már 90 körül van (akiktől megkérdezgettem), és a kislányomnak ekkor már 93 mm volt.

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ne aggódj, nincsen semmi gond, nem minden baba egyforma. Nekem a 36. héten 89 mm volt. Kisebb fejméretű babát könnyebb lesz megszülni. :) 37 Hkm
2011. máj. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Remélem nem lesz gond, van egy táblázatom, abban azt írják, hogy a 36. héten 90-es BPD várható. A többi értéke FL, AC- mind a táblázatban írtaknak megfelel, csak a BPD-je kisebb. Tudom, ilyenkor már teljesen egyén szerint fejlődnek, nem egyformák, de akkor is megfordult a fejemben, hogy nem kicsi -e ez a 86-os érték. Főleg, mikor láttam, hogy kislányomnak ilyenkor már 93 mm volt. Jó, mondjuk nagy baba is lett(4200), akkor Ő szerintetek nem lesz olyan nagy?

2011. máj. 12. 22:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én kislányomnak 85 volt a BPD-je 36 hetesen. (32 hetesen 72! Mondták is, hogy kicsi a feje, mondjuk el is volt maradva olyan 3 héttel súlyban is.) Én is aggódtam, hogy vajon minden oké-e?

Sok tortúra után 3250 gr-osan született, egészséges és gyönyörű a kis buksija!

Szerintem ne aggódj, ilyenkor már nem is tudják olyan pontosan mérni. Én is tudom, milyen nehéz egy 4200 gr-os babát megszülni, a kisfiam is annyi volt. Hát....borzalmasan fájt.

Most viszont (3. baba) sokkal jobb volt minden. Meg is lepődtem, mikor már a tolófájások jöttek.

További boldog babavárást kívánok és gyors, könnyű szülést!

2011. máj. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kislányom 86-os bpd-vel született a 37.héten!Gyönyörű kis buksija volt,kis formás kiscsajszi lett!A csecsemősök és a többi anyuka is a csodájára járt annyira szép volt!Komolyan!!Most is egy tündér kislány,11 hetesen.;)

Úgyhogy nyugodj meg!

2011. máj. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!