Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek nem túl kicsi a...

Szerintetek nem túl kicsi a babám?

Figyelt kérdés

Az utolsó mensim időpontja (február 8) szerint ma vagyok 10+3 hetes. Átlagosan 26-28 napos ciklusaim szoktak lenni. Februárban viszont nem középidőben, hanem úgy a 19. napon lehetett ovulációm.

Ma voltam uh-n, ahol 2,65 cm volt a baba mérete. A doktornő szerint ez 1 héttel kisebb méret. Lehetséges, hogy a késői ovu miatt ekkora a mérete? Remélem, semmi baj a picikémmel.


2011. ápr. 21. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínüleg semmi gond nics, csak később fogant a kicsike. Nyugodj meg, minden rendben lesz.

Boldog babavárást!

2011. ápr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jajjjj,nehogy elkezdj ezen aggódni.Biztosan minden rendben van.Nem lehet egyből hatalmas.

Viszont ha szedsz valami terhesvitamint,attól biztosan megnő.

Nekem a 4. gyermekem 4300 és 62 cm-rel született.A többiek se voltak sokkal kisebbek.


4 gyerkőc anyukája

2011. ápr. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia tuti csak később fogant.nekem a 12 hetes uh volt 48 mm a crl je és 19 a bpd je és nekem is azt mondták hogy 1-2 héttel kisebb.ez most kiderült mert a 18 hetes uh-n csak 16 hetes volt a baba
2011. ápr. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez csak azért érdekes, mert ha végig ezt fogja mutatni az ultrahang, hogy 1 héttel kisebb, akkor valószínűleg nem jó a fogantatás illetve a szülés várható időpontja. nekem azt mondta a dokim, hogy 1 hetet nem korrigálnak, de két hetet igen. Akkor módosítják a szülés várható időpontját, ami a koraszülés illetve a túlhordás miatt érdekes. Egyébként nem. Illetve a juttatások miatt, családi kedvezmény, TGYÁS.
2011. ápr. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!