Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem lesz baj? Ha kimarad 2...

Nem lesz baj? Ha kimarad 2 nap mi történhet?

Figyelt kérdés
24 hetes vagyok, elfogyott a MgB6-om, nem tudunk kimenni gyógyszertárba a hó miatt. 3x2-t kell szednem.
2010. jan. 30. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Jelentem, megszülettem 1972-ben, azóta is makkegészséges vagyok, pedig anyukám terhessége idején még halovány elképzelés sem volt, hogy a kismamák MgB6-ot szedjenek. Nektek sem lesz semmi bajotok, pláne nem 2 nap kihagyás miatt! Ennél ártalmasabb az aggódás.:)
2010. jan. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:) belegondolva anyum se szedett semmit. Na mindegy, csak pszichésen már jobban feszül a pocim mint kéne.
2010. jan. 30. 22:31
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

semmi bajotok nem lesz,max te kicsit feszültebb leszel,mivel már agyilag rá vagy hangolódva a napi x mennyiségre :-)

amúgy nekem is azt mondta a doki,hogy csak akkor szedjem,ha érzem hogy feszül a hasam!tehát nem kell állandóan

2010. jan. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 25 hetes vagyok és nem szedek MgB6-ot. Második terhességem, az elsőnél sem szedtem.Szerintem is akkor szedd ha kellemetlen feszülést érzel. Biztos nem probléma ha kimarad pár nap!!!!
2010. jan. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia én nem szedem mindennap a magnéziumot, csak ha bekeményedek. Szóval nekem is kimaradnak napok.
2010. jan. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Voltaképpen nem csak úgy szedem, hanem a lepény egy kicsit rálógott a méhszájra és emiatt mondta a doki, hogy pihenés és MgB6. Elvileg már nem lóg rá, de nem mondta hogy álljak le a magnéziummal.
2010. jan. 31. 14:02
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta a dokim, hogy akkor szedjem ha sokat keményedek. Nos talán én vagyok az egyetlen kivétel, de nekem az a tapasztalatom, hogy ha szedem a mg akkor sokkal inkább keményedik a pocim mint nélküle. Úgyhogy egyáltalán nem szedem. Mondtam a dokimnak is ,hogy nem szedem mert nekem nem jó. Hüledezett, hogy ez hogy lehet! Azóta megint tettem egy próbát, három napig szedtem folyamatosan, minden nap megszenvedtem, sokat keményedtem és szinte folyamatosan olyan feszes volt a pocim mint a dob! Na azóta sem szedem és semmi bajom nincs. Néha ugyan bekeményedik, de akkor leülök, megpihenek és hamar el is múlik. 35 hetes vagyok.
2010. jan. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!