Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhen belüli bevérzés miatt...

Méhen belüli bevérzés miatt veszítette el valaki a babáját?

Figyelt kérdés
Látszott a petezsák,tőle jobbra volt egy bevérzés szerdán a hüvelyi Uh-on.A mellfeszülés nem múlt el,sem előtte,sem utána nem hánytam és nem véreztem.Nagyon meg vagyok ilyedve.Hétfőn kell visszamennem az orvoshoz,mire számíthatok?
2010. jan. 30. 15:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy van valami baj sőt!Nekem 6 hetesen volt egy haematomám(vérömlenyem) közvetlen a petezsák mellett.Veszélyeztette volna a babát,de hál istennek túlnőtte,és 9. hétre magától felszivódott.Pihenjél sokat,ne cipekedj,és lehetőleg ne sexelj most,mert ezek árthatnak neki.Nem lesz semmi baj,mi is már 24 hetesek vagyunk.
2010. jan. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, hogy 6 hetesen a petezsákban látszania kell a magzatnak?Mert az Uh-s doki nem mondott semmit erről.
2010. jan. 30. 15:40
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor terhes lettem, volt minimális barna folyásom, ami aztán elmúlt. Neked semmi ilyen nem volt? A 10. héten derült ki, hogy elhalt a terhességem. Üres volt a petezsák, már fel is szívódott a magzat. Műtéttel fejezték be a terhességet. Aztán még utána is voltak problémáim. Pár hónap múlva derült ki, hogy a méhem egy részen el volt repedve és az okozta a barna folyást is. Az orvos ugyan nem mondta, hogy ez közre játszott volna a baba elhalásában, de én nem tudtam másra következtetni. Szerintem mindenképp kérdezz rá hétfőn, hogy utána ne legyen belőle gond. Írd meg, hogy mi lett. Ne izgulj!!!
2010. jan. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Elvileg igen látszódnia kéne már a babának,nekem 2mm volt ekkor.Viszont,ha netán később fogant picit,akkor nem feltétlen kell látszania.Most mit mondott a doki neked erről?Csak hogy bevérzésed van?Egyébbként nekem nem volt barnázásom,csak amikor felszivódott a vérömleny akkor egy nagyon pici.
2010. jan. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Barnázásom sem volt,csak sima fehér folyás,semmi más.Közben megnéztem a leletemet és azon azt írják hogy az uterusban 11mmes GS.Ez akkor biztos csak a petezsák?És utána van szó a bevérzésről.Annyira megijedtem hogy már azt sem tudom mit mondott a magzatról,a petzsákról.Ha az üres?Első baba és nem vagyok túl jártas ezekben. Ti tartjátok bennem a lelket:-) !!!
2010. jan. 30. 16:18
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem is a méhemnek egy része be volt vérezve és volt a baba mellett 3 db cisztám is. De nem lett semmi baj. Ez volt 6 hetes uh-n, itt még csak kezdetleges szívcső pulzálása volt, azután szépen elmúlt a bevérzés és felszívódott mind a három ciszta. Azóta sincs semmi baj és már 35 hetes kismama vagyok.
2010. jan. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ne izgulj most ezen szerintem,nem olyan vészes mint ahogy hangzik.Nagyon sokunknak volt ilyenje,és nem lett baj.Az viszont árt a babának ha idegeskedel.Pihenj holnap ,és hétfőn megmondja a doki.A mellfeszülés pedig jó jel,hogy megvan!Majd ird meg mit mondott az orvos!Az első voltam.
2010. jan. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Fogok írni,de addig is várom kommentjeiteket!
2010. jan. 30. 20:46
 9/16 anonim ***** válasza:
6 hetesen nem kell még látni a babát. Ha nem pont középidőben fogant, akkor csak a petezsák látszik. A lányomnál is így volt, és a kistesóval sem láttak még csak 7x8 mm-es petezsákot. Én szerdán megyek uh-ra, addigra már 8 és fél hetes leszek, kell hogy legyen szívhang. A bevérzéshez nem tudok hozzászólni, de talán kicsit megnyugtattalak a másik kérdéseddel kapcsolatban.
2010. jan. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ma vagy az orvosnál. Várjuk a visszajelzésedet, hogy mit mondtak!
2010. febr. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!