Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyes lehet a bevérzés,...

Veszélyes lehet a bevérzés, illetve leválás?

Figyelt kérdés

8 hetes terhes vagyok. Tegnap voltam ultrahangon. 1,4 cm a baba, a szívhangja nagyon szép. Viszont azt mondta az orvos, hogy lát egy pici leválást, de szerencsére a "jobbik" oldalon, ami még visszatapadhat, és hogy jobb lenne ha nem lenne ott, de nem jelent olyan nagy gondot. A leletre azt írta, hogy 16mm-es bevérzés. Időnként szokott lenni halvány barna folyásom. Mondta, hogy pihenjek. Mondtam, hogy csütörtökön elutazom, repülővel. Mondta, hogy szedjek Magnéziumot (MagneB6) napi 3x. Pár nap múlva jövök vissza, és utána még 1 hétig kell szednem. Tudja, hogy a férjemhez repülök. Nem mondta, hogy tilos lenne a szex, csak hogy szedjem a magnéziumot, és 3 hét múlva menjek vissza. Akkor nyugodtan lehet szeretkezni ugye? Már több mint 1 hónapja nem láttuk egymást a férjemmel. Ha tilos lenne, akkor gondolom szólt volna, ugye?

Köszönöm a segítséget


2010. szept. 21. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen paraméterekkel én nem szexelnék, pedig nem vagyok egy paragép.
2010. szept. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Ha el akarsz vetélni akkor nyugodtan szeretkezz.

Ne haragudj de a terhességeddel gondok vannak,nem is kicsik,nehogy már ne bírd ki szex nélkül.A dokik meg nem mondják hogy ne szeretkezz,nekem csak akkor mondta amikor rákérdeztem.De még ha azt is mondja,hogy lehet,attól még elvetélhetsz az orvosok nem jósok.

2010. szept. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok,csak még annyit,hogy nekem egy ilyen leválás miatt ment el a babám,pedig én nem szexeltem.

Elég felelőtlen vagy.Nyugodtan pontozz le nem érdekel.

2010. szept. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én erre még gyógyszert is kaptam+ágynyugalom 2 hétig(nekem addig jött rendbe) A szexnek még a gondolatától is eltiltott az orvosom.
2010. szept. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem 9 hetesen volt bevérzésem,leválás szerencsére nem,de rossz helyen tapadt a méhlepényem. Engem kategorikusan eltiltottak a házasélettől,még a zárójelentésre is ráírták.

Szóval szerintem bírd ki és inkább ne kockáztass.

27 hetes km

2010. szept. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13:13-as vagyok. Még annyit,hogy kórházban is feküdtem emiatt és utána ágynyugalom,pihenés a 18. hétig.
2010. szept. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy jobban kéne vigyáznom, de azért gondolom, ha akkora baj lenne, akkor nem engedett volna el ennyivel. Nem mondta, hogy folyton feküdnöm kéne, az is rendben van, hogy elutazom. Rákérdeztem, hogy ez nagy baj-e amit lát, és azt mondta, hogy jobb lenne, ha nem lenne ott, de nincs azért baj.
2010. szept. 21. 13:24
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi 3-an voltunk ilyen problémával egy kórházi szobában. Nekünk sem mondták, mégsem szexeltünk. Csak nekem maradt meg a baba. Nem ijesztgetni akarlak, de ez a rideg valóság.

Attól még Te szerezhetsz örömet a férjednek, ha a "bugyi rajtad marad".

2010. szept. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
nem minket kell meg győznöd. ha úgy gondolod nem olyan gázos a helkyzet, akkor miért kérsz tanácsot. neked kell eldöntened mi a fontos, a baba, vagy hogy sexelj.
2010. szept. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!