Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt észrevenném, ha valami...

Azt észrevenném, ha valami hüvelyi fertőzésem lenne? Gomba, baktérium, vagy bármi vírusos?

Figyelt kérdés
24 hetes vagyok, és még soha nem volt semmi efféle problémám, illetve nem tudok róla, hogy lett volna. Vajon elképzelhető, hogy nincs tünetem?
2010. jan. 29. 22:22
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Hát mondd, hogy a védőnő kérdezte, és akkor nem tűnik kekecnek. ;)
2010. jan. 31. 14:45
 22/24 anonim ***** válasza:
:) De azért magától is rájöhetne. Ezek szerint mindenhol más a szokás, valamelyik doki vesz kenetet, valaki meg nem... csak ne legyen semmi baj...
2010. jan. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Jelentem, gombás vagyok. :) Na ez nem olyan szívderítő, de semmi tünetem nem volt és nincs is. Kaptam kikevert hüvelykúpot, azt egy hétig kell alkalmazni.

Nem is értem, hogy sok orvos miért nem csináltat kenetet. :S

2010. febr. 1. 19:10
 24/24 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnálom, hogy gombás vagy! Most jól beijesztettél engem is! A másik aggódó kismama(, akinek szintén nincs tünete, de mi van, ha...?)
2010. febr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!