Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Túlsúlyos kismamák nektek is...

Túlsúlyos kismamák nektek is fáslizni kell a lábatokat az utols 3 hónapban?

Figyelt kérdés
Ma voltam tanácsadáson és azt mondta a doktornő hogy jólenne fáslizni a lábaimat.Elmondta hogy miért de a saját orvosi nyelvén uyhogy nemnagyon értettem meg.
2010. jan. 29. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem nem kellett.
2010. jan. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem voltam túlsúlyos és kellett. Az első babámmal nagyon vizesedett a lábam (igaz nyárra esett a vége), és fájt is. Ha reggelente befásliztam(én szorító térdzoknit vettem fel, de a lényeg ugyanaz), akkor estére nem telt úgy meg és nem fájt. Főleg akkor számít ez, ha nem tudod sokat felrakva pihentetni, hanem mászkálsz vagy ácsorogsz naphosszat...

A másodikkal ilyen problémám aztán nem volt. (Akkor is nyárra esett :o)

Minden jót Neked!

2010. jan. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pontosan mit jelent nálad a túlsúj?Mennyit híztál?Rajtam 20 kg van pluszba és akkor szoktam fáslizni a lábam amikor vizes.Nem mindig van ez de jót tesz a fáslizás.
2010. jan. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én alapból is túlsúlyos vagyok mert 106 kg-al kezdtem és most a 27. hétben vagyok 110.Tudom hogy ez a súlygyarapodás nem túl sok de azért is nemértem hogy miért javasolta ezt az orvosom mert az első terhességemnl viszont én is 20 kg-ot híztam és akkor nemkellet semmi ilyesmit csinálnom.Ráadásúl nem is vizesedik a lábam,ezért tettem fel ezt a kérdést.
2010. jan. 30. 07:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy voltam, mint te, és nem kellett. Mondjuk én összesen 6 kg-t szedtem fel, mert sokáig hánytam is:(
2010. jan. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!