Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy bajt csináltam?

Nagy bajt csináltam?

Figyelt kérdés
5 és fél hetes terhes vagyok, és ahogy megtudtam, hogy babát várok letettem a cigit, ma viszonta annyira ideges lettem, hogy nem bírtam ki elszívtam egy szálat! Tudom erre nincs mentség, de egyszerűen remegett kezem lábam az idegtől! Ugye ettől nem lesz baja a babának? Annyira hülye voltam, és most emiatt van lelkiismeret furdalásom!
2010. jan. 29. 12:43
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
utolsó alatt a 12.59-es válaszolót értettem
2010. jan. 29. 13:17
 12/16 anonim ***** válasza:
71%
12:59-es vagyok, azért írtam neked ilyen keményen, mert máshogy nem megy. ha itt még biztatnak, meg nyugtatgatnak, attól nem lesz könnyebb. én csak próbáltalak kicsit észhez téríteni. tudom, min mész keresztül, és nem egyszerű. de erősnek kell lenned. az első 2-3 hét nagyon nehéz lesz, többször nem kéne rágyujtanod. ha ezen túl vagy, onnan már gyerekjáték lesz. sok sikert kívánok és problémamentes terhességet!
2010. jan. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Elérted amit szerettél volna, és nagyon köszönöm! :)
2010. jan. 29. 13:31
 14/16 anonim ***** válasza:
40%

az a pár lepontozás meg elfér a hátamon.

ha tényleg elértem, amit akartam, akkor bőven megérte. :)

2010. jan. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Elérted volna úgy is ahogy másodjára leírtad!

Kemény, határozott vélemény volt az is, de nem voltál bántó!

Nem az volt az első hozzászólásoddal a baj, amit írtál, hanem ahogy.

Örülök, hogy nem vagy "olyan", mint hittelek! :)

2010. jan. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
45%
sajnos néha muszáj bántónak lenni. :( inkább én bántsam őt itt valami anonim hülye netes oldalon, minthogy ő bántsa a babáját, amit esetleg később megbán. a babát lehet, hogy az élet pontozná le. az sokkal rosszabb.
2010. jan. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!