Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy bajt csináltam?

Nagy bajt csináltam?

Figyelt kérdés
5 és fél hetes terhes vagyok, és ahogy megtudtam, hogy babát várok letettem a cigit, ma viszonta annyira ideges lettem, hogy nem bírtam ki elszívtam egy szálat! Tudom erre nincs mentség, de egyszerűen remegett kezem lábam az idegtől! Ugye ettől nem lesz baja a babának? Annyira hülye voltam, és most emiatt van lelkiismeret furdalásom!
2010. jan. 29. 12:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

szerintem inkább azzal kellene kezdened valamit, hogy ne hergeld fel magad annyira, hogy kezed lábad remegjen az idegtől.

Az egy szál cigitől biztos nem lesz baja.

2010. jan. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
13%
igen. ne legyél akaratgyenge. minél többször fordul elő, annál nagyobb bajt "csinálsz".
2010. jan. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Nyugi! Semmi baja nem lett attól az egy szál cigitől. Valaki egész terhessége alatt cigizik és mégis egészséges babát szül. Az idegeskedés jobban árt neki, inkább azt próbáld kerülni. És kitartás a cigivel való leszokáshoz!
2010. jan. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
33%

Dobd ki az összes cigidet, hogy ne is legyen otthon.

Az idegességet pedig valahogy máshogy vezesd le, ne úgy, hogy árts a babának.

Remélem, nem lesz egy száltól baja a babódnak.

2010. jan. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%

Egyszer azt hallottam, orvostól! , hogy a km. inkább szívjon el néha egy cigit, mint, hogy idegeskedjen, bármi miatt, esetleg amiatt is, hogy nem tud leszokni.

Sok anyukát láttam, aki végig cigizett, és egészséges gyereke lett. Ez nem vonatkozik alkoholra és egyéb drogokra!!!!

Vörösbor (szőlőből készült, tehát minőségi!!)kis mennyiségben szintén árthat.

2010. jan. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Bocs, helyesen: v.bor nem árthat
2010. jan. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van, tanultam a dologból! Azért is érzem, szarul magam, mert nem kellett volna hagynom, hogy így felhúzzanak! Ez egy jó lecke volt! Bár igyekeztem elkerülni a dolgot otthagytam a kollegám,mielőtt elmérgesedett volna jobban a dolog, de egyszerűen nem tudtam megnyugodni, és kértem egy cigit, viszont attól a lelkem készült ki!
2010. jan. 29. 12:58
 8/16 anonim ***** válasza:
25%

de tök jó, hogy lepontoztok.

1 héttel azután, hogy megtudja, hogy terhes, máris rágyújt, itt feloldozást vár, ti meg megadjátok neki.

csak gratulálni tudok. szerintem kokózzon is.

én le tudtam rakni majdnem 1 évtized után terhesség és szoptatás idejére.

undorító, ha egy kismama dohányzik, TUDATOSAN károsítja a gyerekét!!! ti nem tudtátok?!

2010. jan. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

Egy szál cigitől nem lesz baja és ilyekor még amúgy sincs nagy összeköttetésben veled:) nyugodj meg.


Viszont megkell tanulni kezelned a helyzetet...én is bagós voltam sőt pöfékeltem is az első négy hétben mert nem tudtam h babát várok,nem terveztük.Akkor látod? És semmi baja:) Én tudod mit csináltam ha felhúztak? Benyomtam egy gyümit:)Tedd te is azt és ne szorong:)

2010. jan. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Utolsónak! Sajnálom, hogy lepontoztak, nekem értékes a Te válaszod is! A lelkiismeretemmel nekem kell elszámolnom, és azzal is, ha a babának bármi baja lesz, éppen ezért nem akarok többször rágyújtani! Mint írtam tanultam az esetből, és elhiheted, hogy nem arra vártam, hogy valaki végre idegesítsen halálra, hogy rágyújthassak! Most már tudom, hogy az ilyen jellegű szituációkat el kell kerülnöm, vagy kezelnem kell normális módon!
2010. jan. 29. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!