Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A fiam napi 3-4szer csuklik a...

A fiam napi 3-4szer csuklik a pocakban, ha megszületik utána is csuklós lesz? Miért van ez? 34h km.

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Igen, nagyon sokszor fog csuklani. Nekem is ilyenek a gyerekeim. Valami "alkatrészük" gyengébb, de semmi gond, gyakori és természetes jelenség. Én el szoktam nekik múlasztani (már itt kinn, bent nem :-)), Cebion cseppet adok, úgy hat, mint a citrom és semmi káros, tiszta C vitamin. Abból meg sose lehet túl sok...
2010. jan. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt olvastam valamelyik babás oldalon, hogy azért csuklanak a pocakban, mert nyeltek a magzatvízből. Ez teljesen normális. Viszont kint már azért csuklik, amiért bármelyikünk szokott :)...szerintem nincs különösebb oka, max ő még "új kis élet" és most kezdi megtanulni a nyelést, levegővételt, stb.
2010. jan. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen csuklik. Enyém van, hogy akár 15 percig is csuklik alkalmanként. Szerintem normális jelenség ez. Én a második válaszadóval jobban egyet értek.
2010. jan. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez a helyzet. A pocakban is rengeteget csuklott a kislányom, és idekint is ezt teszi. Eleinte minden evés után csuklott, még újszülöttként is a kórházban... Aztán ahogy nőtt, egyre kevesebbszer...most már "csak" napi 2-3 alkalommal csuklik, de akkor 15-20 percig egyfolytában.:) Hát ez van.
2010. jan. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is napi 3-szor csuklott a baba a pocakban, olyannyira, hogy aludni sem tudtam tőle. Még szülés előtt pár órával is csuklott!! Most, hogy két hete idekint van, szintén csuklik naponta legalább egyszer, és jó nagyokat rándul közben! :-)
2010. jan. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 35 hetes vagyok és az enyém is rengeteget csuklik.Naponta vagy 6-7x és jo sokáig 10-20 perc.Gondolom akkor kint is fog.Édesanyám mondta, hogy én is ilyen voltam.:)
2010. jan. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!