Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek pocakban éjszakázott a...

Akinek pocakban éjszakázott a babája, annak kint is? Vajon így lesz ez akkor is, amikor megszületik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon eleven a babám. Hetek óta éjszaka később alszik el, hajnalban és éjszaka többször felébred és matat a kezecskéivel, de reggel már megint hamarabb fent van, mint én és kezdi a rugdosodást. Vajon így lesz ez akkor is, amikor megszületik???


2011. jún. 3. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Amíg a babám a pocakomban volt, majd' szétrúgott percenként, meg nem állt, még éjjel is mozgott folyamatosan.

Kint teljes nyugalom van, alszik éjjel, nappal is szépen alszik, nincs vele semmi gond.


Esetleg kényelmetlenül fekszel neki, azért rugdal téged éjjel.


És ne felejtsd el, hogy kint teljesen más lesz minden neki: fogdossák őt, tisztába rakják, öltöztetik, vetkőztetik, világos van, fény van, stb....

2011. jún. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Annak idején mikor anyukám várandós volt a bátyámmal mesélte, hogy valami miatt mindig pontosan hajnali 3-kor felébredt és ki kellett mennie wc-re. Miután a bátyám megszületett nagyon sokáig pontban hajnali 3-kor mindig felébredt.

Mikor velem lett babás akkor nem volt hajlandó felkelni este, inkább magára erőltette, hogy visszaaludjon, így mikor megszülettem én az egész éjszakát átaludtam.

Biztos van összefüggés, de ez valahol babafüggő is.

2011. jún. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

èn szerintem van benne valami, de nem feltétlen .

A barátnöm folyamatosan arrol panaszkodott hogy a gyerek mennyit mozog stb... aztán 5 hónappal késöbb én is terhes lettem, és nekem soha nem mozgott olyan sokat, de éjszaka meg aludt mindig. na kint is pont ugyan ilyen nyugodt bébim lett. a barátnöm babája meg pont olyan mint a pocakban.


szóval lehet benne valami, de nem muszáj.

2011. jún. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mivel elvágják a köldökzsinórt így biztos, hogy fog kelni éjszaka, eleinte nem is egyszer, nagyon pici lesz a gyomra, mikor megszületik alig nagyobb egy cseresznye magnál.
2011. jún. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az én babámat is párszor már megfigyeltem és a pár alkalom alatt vettem észre, hogy pontos,mint egy óra. Elaludt éjjel nagy nehezen, 3 óránként felébredt percre szinte pontosan és reggel is hamarabb kelt. Na, de ezt csak pár alkalommal volt időm és energiám megfigyelni.
2011. jún. 3. 13:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jellemző ez. Legalábbis nekem mind a három gyerekem olyan, mint amilyen a pocakomban volt.
2011. jún. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rengeteget aludt a pocakban és kint is ilyen.
2011. jún. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kisfaim pocaklakokent aludt ejszaka. Reggelenkent amikor mentem dolgozni 8-9 ora kozott es elinditottam a kocsit arra mindig felebredt (37 hetes koromig dolgoztam). Gondolom erezte ahogy a kocsi megmoztul a motor elindul... nem tudom. Most mar 16 honapos es mai napig ilyen. 3 honapos kora ota este 8-kor alszik el es reggel 8-9 kozott ebred akkarcsak kocsi inditaskor annak idejen. :) Ejjel nem ebred.
2011. jún. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én fiam nyugis pocaklakó volt éjszakánként! Végülis mondhatom azt, hogy kint is az!

DE! A terhesség alatt élt napi ritmusomat teljesen felvette! Ha én aludtam, akkor ő is pihent, ha én fent voltam, dolgoztam, akkor ős is mocorgott. Én még a szülés előtti napon is dolgoztam (hamarabb született jóval, mint kellett volna, és még egyáltalán nem számítottunk rá...), és mindig későn feküdtem le, reggel pedig 6 körül ébresztő volt. Nos a gyerekem is későn fekszik le, és korán kel. Hiába próbáljuk előrébb hozni a fürdetést, alvást, nem megy. Pedig már 16 hónapos, nem egyszer próbálkoztunk már, de fél 10 előtt soha nem tudjuk lerakni, úgy, hogy ne ébredjen föl rövid idő múlva.

2011. jún. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!