Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák! Igaz az, hogy a baba...

Anyukák! Igaz az, hogy a baba amennyit ébren van a pocakban, annyit lesz ébren mikor megszületik? Ez igaz az éjszakákra is?

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Nálam mind a 3-nál igaz :)Nyugisak voltak bent,kint is maradt ez a jó tulajdonságuk szerencsére.Szépen aludtak éjjel bent is,kint is.Szerintem igaz.
2010. febr. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Hát az én fiamnál ez igaz volt, mert éjjel nappal rugdosott. A doki mindig azzal fárasztott, hogy minden nap éreznem kell a babát, de igazságszerint az orvosi vizsgálat közben is egyfolytában rugdosott. Éjszaka is sokszor nem aludtam mert ő megállás nélkül püfölt. Tényleg nem tudtam mikor alszik és ő kisbabaként nem volt hajlandó napközben aludni semmit se. Minden gyerek evett aludt de ő egész álló nap nyitott szemmel volt és utált fekudni ezért a hóna alá nyulva kelett előre hátra ringatnom. Viszont az éjszakák rendben voltak átaludta őket rendesen. A barátnőm kislány is aktív volt a pocijában viszont amint megszületett a gyerek egyfolytában aludt. Szóval ebből sajnos nem lehet kiindulni.
2010. febr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Nálunk bejött sajnos :(
2010. febr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nálunk bejött.a fiam szinte éjjel nappal aktív volt.főleg hajnalban.és miután megszületett hónapokig hajnaloztam vele.szóval 4kor kelt és nem volt hajlandó visszaaludni.3hónapos korára hanyatt sem maradt el a babakocsiban,így kenguruztunk...

most 26hetes vagyok,a pocaklakóm sokkal nyugodtabb.Remélem idekint is az lesz majd :-D

2010. febr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam, aki még csak pocaklakó, este 11-kor ébred és kb. hajnal 3-ig nyomja a bulit odabent. Jó lesz. ;)
2010. febr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!