Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha sokat mozog a pocakban a...

Ha sokat mozog a pocakban a baba, akkor ha megszületik is ilyen elven lesz?

Figyelt kérdés

35+4 hetes vagyok! Az én pici fiam non stop, éjjel nappal rúgkapál a pocimban, szinte alig áll meg pár órára! Mindenki azzal rémisztget hogy kössem föl a gatyám, mert akkor ha megszületik is ilyen lesz majd!

Mik a tapasztalatok?


2008. dec. 22. 00:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Az én kislányom is nagyon aktív volt,most meg már ezt hiperaktívnak nevezném.:) Egész nap jár keze-lába jó 1,5 hónapos kora óta,most 3,5 hónapos:) Az én példámból kiindulva készülődhetsz .... Az a lényeg h egészséges,én örülök h ilyen:)Imádom!


Kellemes ünnepeket! 14 hetes anyuka

2008. dec. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

hajaj

:D

az én kicsikém a pociban 24órából 22órát mocorgott.

most 4,5hós idekinn is folytatja tevékenyséégét

:)

sok boldogságot

kellemes ünnepeket

2008. dec. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom, az én lányom is 24 órázott a pocakban, és most is azt csinálja. 7 hónapos, az éjjel óránként keltünk, és ez szinte mindennapos.:( De tündéri, mosolygós és gyönyörű:)))

Szerintem is készülhetsz!

Boldog Karácsonyt!

2008. dec. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen,van benne valami.Kérdeztem a dokim hogy ilyen aktiv lesz kint is-azt felelte ne tudjam meg.Majd csak még kint kezdödik a buli...

A kicsi lányom is aktiv volt,maradt is.De az éjszakát 2 hetes kora óta átalussza....

kellemes ünnepeket,boldog babavárást,egészséges babócit kivánok neked!!!

2008. dec. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor az én fiam az ellenpélda. Legalábbis még eddig. Igaz, mi még csak három és fél hetesek vagyunk, de nagyon nyugodt baba. A pocakban pedig ő sem állt meg, egész nap éreztem a mocorgását itt-ott, nem tudtam elképzelni, hogy mikor alszik. Csak szülés előtt egy-két héttel volt lassabb, miután leszállt a pocakom.

Kint viszont nagyon jó baba, nyugodt. Elég sokat alszik, de amikor ébren van, akkor is csak nézelődik, nagyon keveset sír. Le is kopogom gyorsan. Egyedül az éhség az, ami nagy úr, az az egyetlen dolog, amire felemeli a hangját.

Jah, és amikor alszik sokkal többet mozog, mint amikor ébren van, ugyanis alvás közben folyamatosan jár a keze és a lába, többet vannak a végtagjai a levegőben, mint a matracon. Szóval már tudom, hogy a pocakban is így aludhatott.

2008. dec. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, egyenlőre csak magammal és a húgommal tudok példálózni.. Folyton rúgkapáltam max addig maradtam "mozdulatlan" míg aludhattam... Születésem után pedig bepótoltam az elvesztegetett alvást. Húgom pedig ellenkezőleg, nyugi volt a pociban, de kint...

Hogy a babócám milyen lesz( egyenlőre nagyon aktív bent a pociban)...

2008. dec. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, az öcsém kislánya is aktív pocaklakó volt.Aztán mikor megszületett nyugodt baba volt, most múlt 2 éves és ha tudna még a csillárra is fölkapaszkodna!!!
2008. dec. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm szépen a válaszokat!

Úgy látszik mindenkinél másként alakultak a dolgok!

Ezek szerint babafüggő a dolog! :)

Remélem nyugodt kisbaba lesz amikor majd megszületik! :)

2008. dec. 22. 14:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!