Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ennyire gyakori lenne a vetélés?!

Ennyire gyakori lenne a vetélés?!

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor olvasom itt hogy 3-4 vagy több vetélése van valakinek?

Tényleg ennyire gyakran szelektál a természet?!

Én nem tudom hogyan élném túl:-(


2010. jan. 27. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a terhességek elég nagy százaléka megy el úgy hogy még csak nem is tud róla a nő. Szóval többre gondolj mint amennyit leírnak. És szerintem ez jobb, a természet tudja mit csinál, persze megterhelő, de ha nem lenne a gyerek életképes vagy egész életében szenvedne akkor az sem jobb.
2010. jan. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A terhességek fele vetélés, és a terhességek fele eleve ikreknek indul.

Sajnos vannak nem szerencsés párok, náluk akár több vetélés is van, mire sikerül a baba-ha sikerül.

Sokszor nem is tudjuk, hogy elvetélünk, annyira korai a terhesség, és mensesnek hisszük csak...

2010. jan. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sokan írják, hogy 5 hetes terhességük vetélt el. A nők nagy részének az fel se tűnik, de mivel manapság sokan aznap már tesztelnek, amikor meg kéne jönnie, sokkal nagyobb számban tudnak róla, ha pár nap múlva elmegy a baba.


Persze később is előfordul, de 3-4 vetélés nem normális, akkor ki kell vizsgálni az édesanyát.


Viszont elég sok tévhit terjed itt is, íme pár dolog, ami normális lefolyású terhességben NEM okoz vetélést:


testmozgás, torna (ha korábban is csináltad)

piacról szatyrok hazavitele

házimunka

problémák a családban és a munkahelyen

szex


Csak hogy megnyugodj. :)

2010. jan. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Közönöm a válaszokat!

Nekem nem volt vetélésem,és most 30. hetes kismama vagyok.

Mostanában sokat olvasgatok itt és ezért fogalmazódott meg bennem ez a kérdés.

Annyira szeretném ha minden olyan párnak akik szeretnék de nem jön,olyan hamar sikerülne mint nekünk:-)

2010. jan. 27. 20:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk elsőre összejött a terhesség, sajnos a második babával elvetéltem. De már megértettem a természetes szelektálódást ( sok-sok szakirodalom olvasása után ) így évek múltán. Azt hiszem sikerült feldolgoznom.
2010. jan. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!