Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes terhes vagyok és...

38 hetes terhes vagyok és nagyon megfáztam, hogy fogok így szülni?

Figyelt kérdés
Alig kapok levegőt, el van dugulva az orrom fáj a torkom.Mit lehet ilyenkor bevenni és ha rám jön a szülés mit fogok én csinálni levegő nélkül??!!Vagy ilyenkor mit csinál az orvos?Ha belázasodok akkor mi van?!Segítsetek!!
2010. jan. 27. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Annyit tudok, hogy orrcseppet használhatsz, még ajánlják is hogy vigyél a szülőszobára, mert egyébként is terhesen több a váladék. Szóval levegőt tuti fogsz kapni. A lázról sajna nem tudok... Remélem, minden rednben lesz, addig is sok tea, C vitamin, méz, stb és szerintem pihenj! Jobbulást Neked és könnyű szülést. 33. hetes Km
2010. jan. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ.Nem is bírok semmit csinálni csak pihenek míg tudok.Minden jót!
2010. jan. 27. 10:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Orrcseppet mindenképpen használj, és addig is sok tea, de friss citrommal, és mézzel! Arra figylej oda, hogy a citrom csak akkor fejti ki hatását, ha langyos teába teszed, forróba nem ajánlatos. ( a gyerek orvosom mondta ) Reméljük, hogy mire mész szülni, minden a legnagyobb rendben lesz. Napi 3x használd az orrcseppet, és mellette még kamillázhatsz is.
2010. jan. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én is pont így jártam, mint te, de szerencsére a babám tudta hogy még nem jöhet, várt egy hetet, addigra már csak az orrom volt bedugulva, már vajúdtam amikor a védőnő mondta, hogy vegyek valami orrspray-t, na ez nagyon bevált, enélkül nem tudom mi lett volna. Én rinathiolt használtam.

Ja, azt elfelejtettem hogy én is kérdeztem a dokit, hogy mi van ha belázasosok szülésre, azt mondta nagy lazán-semmi,akkor lázason szülsz.

2010. jan. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!