Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy fogok így szülni? 40+2...

Hogy fogok így szülni? 40+2 hetes vagyok. Iszonyatosan megfáztam, folyik az orrom, nem kapok levegőt.

Figyelt kérdés

A baba amúgy is nagy, annyira számítottam a légzéstechnikára. De ha most beindulna a szülés, asszem megfulladnék, annyira folyik az orrom. És ilyen náthásan egyáltalán altathatnának, ha császárra kerülne sor?

Még egy kérdés: Rhinospray orrspray-t lehet használni ilyenkor?


2009. márc. 23. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem használj inkább Nasivin-t ami gyerekeknek való, az tényleg használ. Ne aggódj, az a legfontosabb, ha oda kerül a sor akkor szerintem eszedbe sem fog jutni, hogy meg vagy fázva. Bízz magadban! Szorítok, hogy könnyű és gyors szülésed legyen!7 hós kisfiúcska anyukája
2009. márc. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pont ez tortent velem is!En 40+3 naposan mentem be szulni es masnapra lett meg,de mikor bementem szulni aznap nagyon beteg voltam.En is a legzestechnikat valasztottam de bedugult orral nem volt konnyu viszont sikerult megis levegot venni.Az orrspre amugy is segit.(En mar csak utana hasznaltam,mikor behoztak).Es maszkot is viselned kell majd mikor babazol.bevehetsz meg aszpirint(nekem ezt adott a doki)es nurofent is kellett szedjem hulesre,viszont inkabb kerdezd meg a dokit.Gyogyulast!(Nekem gyogyszerekkel is 2 het mulva mult el a betegsegem0
2009. márc. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!