Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? Iszonyatosan...

Mit tegyek? Iszonyatosan megfáztam!

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy terhes vagyok és nem tudok semmilyen antibiotikumot szedni, mivel ami nem penicilines az ártalmas a babára, ami penicilines arra meg allergiás vagyok! Az orvos a penicilinre szavazott, felügyelet mellett. Nincs valami köztes megoldás?
2009. jan. 22. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Tea, pihenés, fokhagyma!
2009. jan. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az első válaszadóhoz, illetve én még a c-vitamint ajánlanám. Amúgy sem tesz jót az antibiotikum, inkább maradj a természetes megoldásoknál. Én korábban is magas dózisú c-vitamint szedtem megfázásra, ill. megelőzésre, de előtte egyeztess a dokival, hogy a nagy mennyiség árthat-e a babának. Nem akarok butaságot írni, ezért a tuti még a sok c-vitamin tartalmú gyümi: kiwi, narancs stb. Remélem segítettem
2009. jan. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!