Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Buta kérdés? De ha egyszer félek!

Buta kérdés? De ha egyszer félek!

Figyelt kérdés
36hetes vagyok pont ma!Tegnap a babám,nagyon elemében volt,eddig ennyire erős rugásokat még nem tapasztaltam!Szerintem helyezkedett,de volt hogy mindenhol éreztem!Ma viszont nem nagyon!Csütörtökön megyek nst-re!sokszor eszembe jutott eddig és szerintem nekem ez a félelmem:hogy ha gyors és sokat mozog és másnap meg nem ,hogy a sok mozgással figyelmeztetni akart hogy baj van és én meg nem veszem észre!Ma azt figyeltem meg ha jobb oldalra fekszem akkor jobb oldalon teljesen bekeményedik mintha ott lenne és alig kapok levegőt!Ha meg a másikra akkor meg a másik oldalon érzem ugyanazt!Mi lehet?
2010. jan. 26. 15:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem azért érezted olyan erősen, mert elhelyezkedett egy neki tökéletes helyzetbe és ott most nagyon jó neki. Az én babóm is mostanában kicsit lustább a kelleténél, de ha már túlaggódom, akkor lefekszem az oldalamra és megbökködöm óvatosan, akkor előbb utóbb beindul.
2010. jan. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj, ha mozog? Sőt, amíg mozog, tuti nincs baj. VAnnak napok, mikor pörögnek, vannak napok, mikor alig mozognak. Ez ilyen. ETtől még nem szülünk...
2010. jan. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Teljesen normális dolog hogy félsz. Én is pont ilyen voltam, állandóan ezen paráztam, hogy mozog-nem mozog-mér nem mozog-egyszer már majdnem el is indultam a kórházba,mert bármit csináltam nem mozdult, aztán amikor már nem számítottam rá rugott egyet. Nyugi, semmi baja, csak van hogy nem érzed mert mondjuk alszik.
2010. jan. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

:-)Én is ilyen"hülye"vagyok(bocsi)azonnal kétségbe tudok esni,ha másnap nem mozog és ugyanúgy azt gondolom azért volt eleven,hogy jelezzen,ilyenkor addig"idegesítem"forgolódom,bökdösöm amíg nem jelentkezik.

Jó lenne belazulni,de nehezen megy.

31h.km.

2010. jan. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem buta a kérdésed.Én is mindig hasonló dolgokon paráztam.Nincs semmi gond,helyzetváltoztatás után pihiznek,és a hely is szűk.

Nekem is rosszul esett annak idején, hogy a számomra új és ismeretlen érzéseket hiába mondtam a dokinak, vagy a védőnőnek, és csak mosolyogtak, hogy ja első terhesség.De itt mindig aranyosak voltak és segítettek.

2010. jan. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nyugi, nincs baj a babáddal! Jól érzi magát, azért ficánkol annyit. Ha másnap kevesebbet mozog, az nem jelenti, hogy baj van, pihen.

Nekem is volt ilyen érzésem, félelmem és a dokim megnyugtatott, mondván: "Mi se pörgünk egész nap, pihenni is kell" Van hogy mi is egyik nap jövünk-megyünk, jól érezzük magunkat, másnap meg csak ülünk a tévé előtt, nézünk ki a fejünkből. :)

Az én babám is iszonyatosan pörgött, szülés előtt 1-2 héttel is voltak olyan "bulik", hogy csak na!

Aztán szépen, gond nélkül megszületett!

Jövőhéten lesz 6 hónapos!


Szép szülést!

2010. jan. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!