Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Buta kérdés? De ha egyszer félek!

Buta kérdés? De ha egyszer félek!

Figyelt kérdés
36hetes vagyok pont ma!Tegnap a babám,nagyon elemében volt,eddig ennyire erős rugásokat még nem tapasztaltam!Szerintem helyezkedett,de volt hogy mindenhol éreztem!Ma viszont nem nagyon!Csütörtökön megyek nst-re!sokszor eszembe jutott eddig és szerintem nekem ez a félelmem:hogy ha gyors és sokat mozog és másnap meg nem ,hogy a sok mozgással figyelmeztetni akart hogy baj van és én meg nem veszem észre!Ma azt figyeltem meg ha jobb oldalra fekszem akkor jobb oldalon teljesen bekeményedik mintha ott lenne és alig kapok levegőt!Ha meg a másikra akkor meg a másik oldalon érzem ugyanazt!Mi lehet?
2010. jan. 26. 15:53
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Bocsánat ha jobb oldalra fekszem bal oldalt kemény de végig,ha pedig bal oldalt fekszem akkor jobb oldalt érzem u.a.!
2010. jan. 26. 15:59
 2/16 anonim ***** válasza:
75%

Ilyen idős terhességnél,ez már normális,hogy mindenhol érzed.Elképzelhető,hogy ahogy jobb oldaladra fekszel,és ő ott van,emiatt átvándorol a bal feledre,és mikor átfordulsz,újra érzed :-)

ne aggódj,teljesen normális ha nem mindig ugyanúgy mozog.Hiszen mi sem vagyunk teljesen egyforma intenzitásúak nap mint nap.

2010. jan. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
És nem lehet hogy azért lassult le mert meg fog indulni a szülés?
2010. jan. 26. 16:05
 4/16 A kérdező kommentje:
Most éppen csuklik!Tehát akkor minden rendben ugye?Tehát nincs baja ugye?
2010. jan. 26. 16:06
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

Semmi baj!!

Amit leírtál ez mind természetes jelenség. Az időjárási frontot ők is megérzik odabenn és sok minden mást is.

Örűlj neki, hogy ilyen aktív a babád az jó jel. Ne aggodj az oldal fekvés miatt sem, nekem ugyan ez volt. Én tettem a hasam alá egy kispárnát és jobb volt. Kellemes baba várást!

2010. jan. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak 24 hetes vagyok... :) Ebbe bele lehet őrülni. Amiket leírtál azzal minden rendben!
2010. jan. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

szia

pár nappal előttem jársz,én majd pénteken töltöm a 36 hetet.Nekem is ezek a tapasztalatok,a hétvégén 2 napig alig éreztem,majd bele zavarodtam,hogy mi lehet a baj,erre estére leesett a hó.Megérzik ők is az időváltozást,úgy mint mi.Ilyenkor már nem nagyon történhet baj,mert ha valami nem jó odabenn,akkor egyszerűen fogja magát és kibújik (na jó,ennél azért bonyolultabb) de lényeg hogy ha baj van,beindul a szülés,így védekezik.

Pihenj szépen,most már ránk fér,lassan már nagy feladat vár ránk.

2010. jan. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

amikor egyik oldalról fekszel a másikra és ott keményet érzel az a BABÁD! :) nyugi, minden rendben van veled.


2 kisfiú anyukája

2010. jan. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is pár napon belul 36 hetes leszek, valamelyik nap én is aggódtam, mert alig éreztem a babám, de másnap bepotolta.Ma nem mozgott még vmi sokat, csak 1-2x éreztem, de én se vagyok ma valami fitt, ettol a hülye időtől.Nyugodj meg, minden rendben van!Mikor lesz legközelebb vmi nagyobb front?:)



35+4 h km

2010. jan. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor megszoktam finoman lökdösni a hasam (ahogy a 4d-n csinálták), akkor szokott jelezni :) De ha úgy sem, akkor iszok egy kis kólát :) 35+2 h.km.
2010. jan. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!