Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aggódom a babám miatt folyamat...

Aggódom a babám miatt folyamatosan. Lassan 24 hetes leszek. Hogyan lehetnék ezen úrrá?

Figyelt kérdés

24 hetes vagyok, nagyon nehezen jött a baba. Bármi kis apróság történik, megijedek, nem tudom természetesnek tartani. Eddig nem volt semmi baj, kivéve egy nagy ijedtség rózsaszín folyás miatt, aminek meg is lett az oka, el is lett hárítva, alá lett támasztva még 4d-s uh-val is, hogy nincs semmi baj.

Nem keresem a bajt, de nagyon sok rosszat olvasni, és nem csak a koraterhességben történt tragédiákról. Túráztatom az agyam, hogy minden rendben, nem lesz baj... de mégis olyan hülye vagyok, hogy nem tudok nem aggódni.

A baba sokat mocorog, aktív, a szívhang, uh minidg rendben van, mégis, amikor fél napig nem mozdul, szó szerint elfancsalodok, kifordulok magamból, hogy mi lehet vele.

Aggódom, hogy ne haljon meg bennem, hogy ne legyen koraszülött, hogy a lepény rendesen tápláljon, ne szakadjon le, hogy a köldökzsinórral minden rendben legyen... :(


2010. jan. 26. 15:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

7 hetes vagyok és már a második aggódás roham volt rajtam. Mivel szívang nem volt még múlthéten és csak febr. 26-ra vagyok legközelebbbre bejelentve így elkezdtem agyalni. aztán beszéltem a sógorommal aki orvos és azt mondta ha baj lenne akkor elkezdek görcsölni és vérezni, és régen ultrahang sem volt. De ha ennyire ideges vagyok akkor menjek vissza hétfön a dokihoz.

Erre elkezdtem gondolkodni mi lesz ha a gyerek táborba lesz majd akkor oda is 5 percenként fogok telefonálni? Ezt nemlehet csinálni, baj akármikor lehet, akár újszülött korban is meghalhat vagy 18 évesen motorbalesetben, de aggódni nem lehet örökké. Egyébként most a hormonok tezsik ezt a nagy aggódást, nekem roham szerüen jönnek ezek a dolgok aztán el is mennek.

Gondolom nem szeretnéd hogy a te gyereked legyen a legmujább az iskolába aki még 18 évesen se menjen osztálykirándulásra nélküled.

2010. jan. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!