Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Névválasztás. Szerintetek mi...

Névválasztás. Szerintetek mi a megoldás?

Figyelt kérdés
A kisfiunknak próbáltunk nevet választani.Rövid kell,olyan amit nem lehet agyonbecézgetni,MAGYAR név,nem tucat,nem divat,de nem is lestrapált...Nem egyszerű! Végül döntöttünk,Zete lesz.. a rokoNYok nem voltak eldőlve tőle,de némi ízlelgetés után megszokták :) És itt jön a pofáraesés:Bár a Zétény ebből a névből eredeztethető...mégis...a Zétény szerepel a naptárban,a Zete viszont nem.De utánanéztem,és dec.23. ,épp csak nem említik.. :( Namármost én azt találtam ki,hogy ha már úgyse szerepel,akkor tartsuk febr.22.(Zétény),és legalább nem tudja le senki a karácsonnyal együtt.Háát az ötletem nem aratott osztatlan sikert..Az apuka név- és szülinapja között 2 nap van,és szerinte nem gáz az egy ajándék..meg majd tőlünk kettőt kap...stb. Szerintetek?
2010. jan. 26. 13:19
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 15.04 15.08. én voltam

ha nem akarsz azon bosszankodni milyen bunkók a neten lévők, olvasd el mégegyszer. és hozzáfűzésként, semmi rossz indulat nem volt bennem. talán azért írtam, hogy mindenki egyéni joga akkor tartani a neve napját amikor csak akarja.... hogy leírtam, hogy kiejtve mihez, mikhez hasonlít valószínüsítem, nem volt sértő. ha annak vetted, vettétek, elnézést. ha titeket nem bánt, engem azért kicsit.

2010. jan. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Hűű kiccccsit sok itt a félreértés. :) Én nem neked válaszoltam 17:XY-kor,hanem az előtted szólónak.Csakhogy miközben írtam,jöttek még üzenetek(tőled),és mikor elküldtem a választ,akkor láttam csak amit te írtál. Az utolsó két (reggel 9 körüli)írásom,megintcsak neki szólt ,vagyis annak aki este zárta a sort(gondolom az ő volt,ismét). És ,mint azt leírtam, senkire se haragszom aki elmondja a véleményét.Arra se akinek nem tetszik ez a név.Nekem se tetszik mind,ezért is választottunk nehezen :) És végezetül nem a név milyensége volt a kérdés,hanem a névnappal kapcsolatban próbáltam tanácsokat kapni. Azt hiszem sikerült is,és mint írtam,mindenkinek köszönöm! :)
2010. jan. 28. 18:54
 23/24 anonim ***** válasza:

oké, oké, koé!!! :)

különben tetszik a Zete, meg hasonló e-betűsek, csak a Hetesi mellett mekegne szegény, úgyhogy tudom milyen nehéz választani! nekünk is csak egy jöhetett szóba, úgyhogy nem tom mi lesz ha lesz még egy fiúnk.. :)

nincs harag! :)

hajrá febr 22!!!! :) éljen a kis Zete! :)

2010. jan. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
:)
2010. jan. 30. 14:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!