Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Félek.5 hetes terhes vagyok....

Félek.5 hetes terhes vagyok. Mindennél jobban vágytam erre a babára. Régebben volt egy vetélésem. És félek, hogy nehogy most is igy járjak. Nagyon aggódom. Ha már egy picit szúrkál a hasam megijedek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már itthon vagyok táppénzen,nem dolgozom.Nem emelgetek stb.e azért fözök,mosok,takarítok stb....félek....mivel tudom a legnagyobb biztonságot nyújtani a pocaklakómnak?
2010. jan. 26. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kigyenesúlyozott élet: azaz ne aggodalmaskodj. Tudom, könnyebb ezt mondani, mint megvalósítani. Én is rettegtem 5 hetesen a picikémért (erősen véreztem), nagyon féltem, hogy elveszítemőt, akit annyira vártunk. Mégis nyugalmat kellett magamra erőltetnem, mert az idegeskedés csak ártott.


Szedj terhesvitamint, Magne B6-ot, igyál elegendő vizet, és pihenj sokat, ha a tested ezt mondja.

2010. jan. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Azzal ha nem stresszeled tul magad!

Mult év májusban volt egy missed-em, most 14 hetes vagyok, és minden rendben a picivel.Nem szabad butaságokon agyalnod!!!Nincs azzal a picurral semmi gond, növekszik, ezért érzed néha a szúrkákat.Pihenj minél többet, ne emelgess, és ne idegeskedj hisz ő is megérzi.Végezd el az otthoni dolgaidat, és du. pihenj.Én is ezt teszem.Gondolom magazatvédő vitamint szedsz, és ajánlott a Magne B6 is.Én még ezen kivül C vitamint, és Kalcium pezsgőtabit szedek, ezt nem a magnéziummal egy időben, mert üti egymást a két "gyógyszer".

Nyugalom, nem lesz semmi baja a kicsidnek!

Boldog Babavárást!

2010. jan. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

szedjél vitamint, folsavat, de gondolom ezt már szeded.

ne stresszelj, ne izgulj. tudom könnyű ezt mondani, de van egy határ amin felül te már többet nem tudsz tenni a babád érdekében, ezt el kell fogadni. velem is megtörtént, most próbálkozunk újra, és én ilyen gondolatokkal készülök a babára. szerintem jól tetted, hogy már nem dolgozol, ha sikerül a baba én sem fogok egy percet sem. pihenj, élvezd ki az otthonlétet, nyugalmat, hallgass zenét stb.

kiderült, hogy az előző baba miért ment el?

és gratulálok :D

2010. jan. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem 2 vetélésem volt a 3. terhességemet új dokinál kezdtem aki egyből utrogestant írt fel, a 8. héten vérezgetni kezdtem a pánik egyből megvolt a doki felemelte az adagom.

Lehet,hogy a gyógyszernek köszönhetően vagy csak mert gyerekem velem akart maradni .......most már 10 hónapos :)

2010. jan. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem derült ki végül az ok...azt hiszem nem volt életképes.


Szedem az Eleveitet.Magne B6-ot még nem mondta az orvos,addig nem merem.


2 napig volt hányingerem,de most elmúlt és nem tudom mire vélni.

2010. jan. 26. 13:06
 6/10 anonim ***** válasza:

Semmi baj hogy elmúlt a hányingered,még visszajöhet,de ha nem lesz az sem baj.Nekem sosem volt,most vagyunk 24 hetesek.Beszélgess a babádhoz,én az elején mindig kértem hogy maradjon itt velünk,szerintem jót tesz Neked is:-)

nem lesz semmi baj,pihenj sokat,a magnéziumot szedheted nyugodtan,legalább nem fog annyira szurkálnia hasad.Mikor kell visszamenned a dokihoz?

2010. jan. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Most megyek még csak elöször 3 órára...már izgulok:)


Olyan hihetetlen hogy van babám...alig akartam elhinni...4 tesztet is csináltam,mire felfogtam:)

2010. jan. 26. 13:47
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező!

Mintha én írtam volna a kérdést...

Ma teszteltem pozitívat.

Van már két gyermekem,akikkel nem tudom miért a 8 héten vérezni kezdtem,de szerencsére a magzatvédők megtartották őket:)

Most hiába kéne nagyon örülnöm a pozi tesztnek,nem merek,mert félek a továbbiaktól.

Én is próbálok pihenni,nem agyon dolgozni magam,még 2 nap múlva megerősítem magam még egy teszttel és utána jöhetek táppénzre egészen szülésig.(fegyveres erőknél így van)

Hogy utána mi lesz még fogalmam sincs.

Remélem írsz még,vagy dumcsizhatnánk privátba valahogy,ha van kedved.

2010. jan. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szia elözö válaszoló!


Van kedvem,jó ötletnek hangzik.Szerintem próbálj meg privát üzenetet küldeni és akkor emailben fogom megkapni a leveled.

2010. jan. 26. 14:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Okés,megy az e-mail!
2010. jan. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!