Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » "felmérés" fiú vagy lány?...

"felmérés" fiú vagy lány? Avagy, a fiúk tényleg kíméletesebbek? .

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most olvastam a neten, hogy a rosszullét meglétéből, vagy éppen a nem meglétéből elég jól lehet következtetni már az elején a baba nemére. Azért fordulok hozzátok, mert ti már tudjátok biztosra :) Tehát, ha valaki nagyon rosszullétes volt vagy éppen egyáltalán, akkor légyszi írja meg hogy milyen nemű lett a csöppsége. Minnél több visszajelzés, annál értékelhetőbb eredmény. Mindez csak a saját babóm nemének kiderítése céljából kell.

[link]

Ezen a honlapon van egy cikk amiben több jel is le van írva. Ha valakit érdekel, és van ideje, akkor ezt is "kiértékelheti".

Előre is köszi a segítséget.

További jó babázgatást!


2010. jan. 26. 08:45
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

Ezek szerint még reménykedhetek a kislányban :)

Be az se baj, ha máshogy alakul. Majd belerázodok.

Nagyon köszönöm a sok hozzászólást! Állítólag van valami teszt ami már 10 hetesen kimutatja. Olyan mint a terhességi, pisis, és 90%-os. A vaterán láttam, de nem tudom, hogy higgyek e ebben. Most hallottam erről először.

Bár szerintem én megelégszem majd a 16 hetes ultrahang eredményével.

2010. jan. 26. 10:09
 22/35 anonim ***** válasza:
Szia! 4 terhesség, ebből 3 teljesen tünetmentes...1-nél volt enyhe émelygés 1 hétig ( ő az idősebbik lányom), de csak reggel, felkeléskor. 2 lányom és 2 fiam van... Szóval én nem vettem észre,hogy különösebb jelek lettek volna.
2010. jan. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
:)
2010. jan. 26. 10:24
 24/35 anonim ***** válasza:
Szia!Én egyszer sem voltam rosszul,egyszer sem hánytam,a sósat kivántam,amik ugye kisfiúra utalnak.Na már most fényképünk van a kis nunijáról,úgyhogy ezeket meg kell cáfoljam.Egyedül a hasam mérete,illetve hogy szélesedem vele,az utal kislányra.Nem kell ezekre adni bár mindenki kiváncsi,én is az voltam:-)Még ingáztam is,az is fiút mutatott:-)24 hetes kismami
2010. jan. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Olyan tesztet ne vegyél! A sógornőmet sikerült becsapniuk, vett egy ilyet az eBay-en 500 Ft-ért. Azt hitte ő is, hogy kap majd postán valami tesztet - de kiderült, hogy e-mailben küldtek neki egy öt pontos valamit, amiben ixelgetni kellett, csak tippelt, jósolt neki, de semmi mártogatás vagy ilyesmi. Azóta is emlegeti, hogy behúzták a csőbe.
2010. jan. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem van egy fiam és egy lányom, de egyikkel sem voltam rosszul. Semmi egyéb terhességi problémám sem volt.

2010. jan. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Szia.Nekem kisfiam van,hányingerem talán max 2-szer volt,de kb.a 12.hétig szinte nem is volt étvágyam szinte alig ettem ,és kívánós sem voltam:)Sósat ettem inkább,az édestől rosszul voltam,egyszer hánytam,mert halat paníroztam a páromnak(na attól végig undorodtam)pedig nagyon szeretem:).9kg híztam,és csúcsos hasam volt:)

Üdv.17hós nagylegény anyuja

2010. jan. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Tényleg rászedték szegényt, még jó, hogy "csak" 500Ft-tal. Amit én láttam az tényleg kézzel foghatóü. Olyan mint a baba teszt. De persze nem tudom, hogy működik e. Sebaj, majd ráérek megtudni. Az amúgy egy ezres.
2010. jan. 26. 10:50
 29/35 anonim válasza:
Nálam az 5. héten kezdődött az iszonyatos émelygés, szag és étel undor ami a nap 24 órájában gyötört. Eltartott egészen a 16. hétig. Valahogy sejtettem, hogy kislány lesz, és be is jött. 33 hetes km
2010. jan. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Van két kislányom, semmi bajom nem volt velük, még csak nem is émelyegtem, nem volt kajaundorom, mindent meg tudtam enni, csúcsos hasam volt mindkettővel. Most kisfiút várok, 6. héttől a 14. hétig nagyon rosszul voltam, szagundor, kajaundor, alig tudtam enni valamit. 31 hetes vagyok, folyton szédülök, újra émelygek és rengeteg a gyomorsavam. A hasam meg gömbölyű és nem csúcsos. Mindenféle kaját meg bírok enni, de a gyümölcsök, főleg a banán a mindenem. Unokatesóm a fiával tök jól volt , csak folyton aludt volna. A lányával a 12. hétig hányt. Kislányom keresztanyuja a kisfiával 5 hónapig hányt. Barátnőmnek két fia van, mindkettővel végig hányt. Másik barátnőm, aki most 23 hetes kismama kislányt vár, ő is hányt az elején. Szóval nem tudom, szerintem ezekből nem lehet semmire se következtetni.
2010. jan. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!