Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » "felmérés" fiú vagy lány?...

"felmérés" fiú vagy lány? Avagy, a fiúk tényleg kíméletesebbek? .

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most olvastam a neten, hogy a rosszullét meglétéből, vagy éppen a nem meglétéből elég jól lehet következtetni már az elején a baba nemére. Azért fordulok hozzátok, mert ti már tudjátok biztosra :) Tehát, ha valaki nagyon rosszullétes volt vagy éppen egyáltalán, akkor légyszi írja meg hogy milyen nemű lett a csöppsége. Minnél több visszajelzés, annál értékelhetőbb eredmény. Mindez csak a saját babóm nemének kiderítése céljából kell.

[link]

Ezen a honlapon van egy cikk amiben több jel is le van írva. Ha valakit érdekel, és van ideje, akkor ezt is "kiértékelheti".

Előre is köszi a segítséget.

További jó babázgatást!


2010. jan. 26. 08:45
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
barátnőm kisfiút vár... hát. eléggé megszenvedte az első hónapokat, már ami a hányást-hányingert illeti. szóval ez egy ellene szóló tapasztalat
2010. jan. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
65%

Nekem kisfiam van.Az első időben a hányinger állandó volt,de hányni sose sikerlüt.:-)

Fogytam az elején,mert nem nagyon kívántam semmi kaját.

De ezek a rosszullétek elmúltak úgy a 12-13 hét környékén,és utána már semmi problémám nem volt.

2010. jan. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
82%
Ezek régi babonák, semmi közük a valósághoz. Nekem botrányos gyomorégésem és hányingerem/kajaundorom volt mindkét terhességemmel és fiaim lettek.
2010. jan. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


kisfiúval voltam terhes, de én a "reggeli" rosszullét helyett reggel-délbe-este rosszul voltam vagy 4 hónapig, le is fogytam az elején. Más ugyanúgy kisfiúval volt terhes és szinte "észre se vette". Amikor anyukám velem volt terhes semmi extra érzete nem volt, a barátnőm ugyanúgy lányt várt és minden reggel a mosdó volt az első útja... ez szerintem tehát nem babafüggő, inkább az anyától meg a hormonháztartásától függ....

2010. jan. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Az elsö lányommal félidöig hánytam, a másodikkal egyszer se,, mindkét fiammal szintén rosszul voltam.
2010. jan. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Öszintén szólva, én örülnék neki, ha kislányom lenne, de hát a lányomnál nagyon hányós voltam, míg most meg semmi tünet, pedig tutka van baba.
2010. jan. 26. 08:56
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak babona.Az első lányomnál 3 hónapig egész nap hánytam, a másodiknál eleinte reggel volt hányingerem,de csak 1-2 hétig,a fiamnál pedig minden reggel rosszul voltam.
2010. jan. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Két fiam és két lányom született, mindegyik terhességben hányingerem volt, csak pár dolgot tudtam enni: tej, savanyú uborka, sült csirke. Semmi különbség nem volt a terhességek között, szerintem csak babona az egész.
2010. jan. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kisfiam lett, az első 12 hét szörnyű volt, egy hétig fel se bírtam kelni, aztán inkább este voltam rosszul lefekvés előtt.

Nagy hajjal született, mégsem égett a gyomrom, ennyit a babonákról.

2010. jan. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Én végighánytam a terhességem elejét, ami időnként még most is visszaköszön. Pár hét és megszületik a Kislányunk :-)
2010. jan. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!