Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » "felmérés" fiú vagy lány?...

"felmérés" fiú vagy lány? Avagy, a fiúk tényleg kíméletesebbek? .

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most olvastam a neten, hogy a rosszullét meglétéből, vagy éppen a nem meglétéből elég jól lehet következtetni már az elején a baba nemére. Azért fordulok hozzátok, mert ti már tudjátok biztosra :) Tehát, ha valaki nagyon rosszullétes volt vagy éppen egyáltalán, akkor légyszi írja meg hogy milyen nemű lett a csöppsége. Minnél több visszajelzés, annál értékelhetőbb eredmény. Mindez csak a saját babóm nemének kiderítése céljából kell.

[link]

Ezen a honlapon van egy cikk amiben több jel is le van írva. Ha valakit érdekel, és van ideje, akkor ezt is "kiértékelheti".

Előre is köszi a segítséget.

További jó babázgatást!


2010. jan. 26. 08:45
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Az elsö lányommal végig hánytam, a másodikkal meg szinte észre se vettem, hogy terhes vagyok.
2010. jan. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
2 kisfiút szültem.Az első babával végig hánytam a terhességet,sőt,még a szülőágyon is!A gyomrom is égett,mégis kopasz volt,amikor született.a 2.kisfiammal is borzasztó rosszul voltam,igaz,csak a 12.hétig hánytam.A gyomorsavam brutálisan sok volt,a kisbabám szép fekete hajjal született.Sztem semmi összefüggés nincs.
2010. jan. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
18 hétig hánytam,13 hétig nem ettem húst,nem kívántam az édességet és fiam lett.ja,és rosszulléteim nem csak reggel voltak,hanem egész nap.
2010. jan. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Én ezt pont fordítva hallottam.Anyukám velünk, a két lányával egyszer sem hányt.A barátnőm szintén nem hányt, kislánya született. Én meg pont azt hallottam, hogy a fiúk kínozzák az anyukát.Szerintem inkább terhesség függő. Ennek semmi valóságalapja nincs.Kíváncsi vagyok én is. A 6. héten vagyok, és még nem hánytam. Jó lenne megúszni.Azt viszont el tudom képzelni, hogy amit kívánsz, abban lehet valami.
2010. jan. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

Én nagyon rosszul voltam a 16. hétig, folyamatosan émelyegtem, sokszor hánytam, még a vizet is nehéz volt lenyelni. Az édes dolgokra rá sem tudtam nézni, a savanyút és a sósat tudtam csak magamba erőltetni, húst nem ettem 3 hónapig, azóta sem lett sokkal jobb a helyzet.

Minden doki és vizsgálat szerint kisfiunk lesz :)

36 hetes kismama

2010. jan. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

Én csak anynit tudok hogy anyu amikor a bátyámmal volt terhes, tömte magába az édességet. amikor engem vártak (hugi vagyok), akkor meg a zsíroskenyeret ette dögivel! :-)


Hízott velünk 25 kilót-egyenként-,de semmi sem maradt vissza rajta.

2010. jan. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

Az első 16 hétben egész nap állandóan borzalmasan rosszul voltam. Soha nem hittem volna, hogy ilyen szörnyű tud lenni a folyamatos hányinger. Mondta is mindenki, hogy biztos kislány, azok gyötrik meg a mamájukat, aki jól érezné magát, ha lenne benne egy kis fütyi.


Ezenkívül az édeset kívánom, nem a savanyút.


Na, a 23. héten kiderült, hogy fiút várunk. Minden rosszullét ellenére.


Viszont: nem fenékre hízom, hanem hasra, a pocakom lent gömbölyödik, nem fent, és a bőröm 20 év pattanásosság és zsírosság után végre gyönyörű lett. Ezek szólnak a fiú mellett.


Ennyit a babonákról. :-)

2010. jan. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

Nekem az első fiú, 12 hétig brutál hányingerem volt, de utána elmúlt. Égett a gyomrom is a 33.héttől kb. Szép nagy haja lett.

A második kislány. Semmi émelygésem nem volt vele, a végén kicsit égett a gyomrom, és még nagyobb haja lett mint a fiamnak, hosszú fekete :))

Nekem teljesen igaz hogy két külön nemű gyerek és két teljesen más terhesség.

A fiammal pl. nem görcsöltem sose, a lányommal igen.

A fiamnál alig nőtt a szőr a lábamon :)) talán ha 4 szer gyantáztattam 9 hó alatt akkor sokat mondok, a lányommal meg szinte hetente kéthetente kellett...

szóval teljesen más volt.

2010. jan. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

Nekem az összes létező terhesbabona és terhestünet és terhesjóslás alapján fiam van, pedig amúgy lányom :)

Hegyes pocakom volt, nem voltam rosszul, sósat kívántam, ingajóslás, kínai jóslás... mi van még??

2010. jan. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
na, a babonákról annyit, hogy sosem égett a gyomrom, és hajas volt a baba, mikor született:))
2010. jan. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!