Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A napokban derült ki hogy...

A napokban derült ki hogy babát várok. Ma megharapott a macskám, azonnal lemostam és bekentem Betadinnal. Szerintetek elég? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon félek,ugye nem lesz bajom?" éve kaptam tetanusz,azt hiszem az 5 évig benne van a szervezetbe.
2010. jan. 21. 18:47
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

"Erre az én válaszom a harmadik volt, egyben az első, ami a toxoplazmózist említette. A kérdezőnek ez a fertőzés eszébe sem jutott, ő csak a tetanusztól tartott"

Szóval a 3. válaszban te megemlíted a toxoplazmát? Utánad megemlíti még más is, erre te még egyszer leírod, hogy vegye komolyan!!Értem én, hogy halálra aggódód magad de lazíts!!Mellesleg nem tartott a tetanusztól hanem kapott tetanuszt!!! MÉGISCSAK GOND AZ ÉRTŐ OLVASÁS ? Szerintem keress egy másik kérdést mert itt már nagyon fárasztó vagy és amint látom a kérdező sem veszi sok hasznod!

2010. jan. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

Igaz ami igaz!Már csak olvasom,nem reagálok....sokan írják már hogy "tényleg vegyem komolyan a toxoplazmát"persze ezt magamtól is tudom...de nem ez volt a kérdés...de már ott tartunk,hogy lassan beforr a sebem:)

1.KIVÉRZETT!!!

2. BŐ FOLYÓ VÍZZEL,RÁADÁSUL SZAPPANOSSAL KIMOSTAM A SEBET

3. BEKENTEM BETADINNAL SŐT MÉG MA IS TÖBBSZÖR!!!

2010. jan. 22. 21:41
 33/35 anonim ***** válasza:

:-)) Teljesen igazad van! Elolvastam a kommenteket és tényleg elég kevés köze van a kérdésedhez, de a toxoplazmáról már szerintem mindent tudsz :-)))). Én nem gondolnám rólad,hogy erre nem figyelsz. Számomra egyértelmű amiket leírsz, és az még külön tetszik, hogy humorod is van :-))) Én is csak azt akartam írni, hogy semmi bajod nem lesz az égvilágon, és azért mert a cica megharapott nem kell rohanni az ügyeletre! Nálam nagyon sokszor előfordul és én is terhes vagyok. Nálunk nincs ekkora félelem a cicától , amióta az eszemet tudom mindig volt macska a háznál. Én már úgy születtem, hogy cicák vettek körül és nyugodtan mondhatom életemben nem sokszor voltam beteg. Sajnos olyan világot élünk, hogy szinte burokba kényszerülünk mert mindentől félni kell,pedig NEM KELLENE! És még valami amit mindenképp leírnék: Téves megjegyzés, hogy a toxoplazma ellen nincs oltás! De van! A cicákat lehet ellene oltani ezt bármelyik állatorvos igazolni fogja!!

Gratulálok a babádhoz és sok boldogságot kívánok! Remélem a terhességed annyi örömmel fog járni mint az enyém!

35 hetes km

2010. jan. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

"az összes toxoplazmát említő válaszoló mélyen le van pontozva, a kérdező egyetlen szóval sem tett utalást arra, hogy komolyan veszi a figyelmeztetést, ellenben szívből örül mindenkinek, aki nem küldi őt egyből dokihoz. :-( Ez meg szerintem felelőtlenség az adott helyzetben. Azért a gyereke mégis legyen már fontosabb, mint a macskája! Ha most a macskájától megfertőződött, akkor kezelésre van szüksége, mégpedig mielőbb"

Hogy csináljunk a bolhából elefántot tipikus esete!

Az, hogy a kérdező pontozott e le azt nem tudhatod de ha lepontoz az is szíve joga ugyanis ha tetszik ha nem ő dönti el hasznos volt e a válasz! Gyerekes és éretlen dolog az alapján eldönteni, hogy mennyire szerei a gyerekét, hogy hogy pontoz!! ' dolog az ha felhívod a figyelmét egy betegségre és más dolog azzal zaklatni!! Főleg ilyen arrogáns stílusban!!A kérdező igenis tett utalást, hogy felfogta a betegség veszélyét de ezek után is záporoztak a vedd komolyan kommentek!! Sajnálom, hogy a kérdező a legtöbb válaszolónak a legkevésbé fontos és ezért még pontokat is várnak!Én is felhívnám a fi gyelmet egy veszélyes betegségre: TUDÁLÉKOSSÁG! Sajnos ez ellen sincs oltás de a gyereket bizony veszélyezteti! VEDD KOMOLYAN!

2010. jan. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2010. jan. 23. 09:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!