Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megharapott a kutyám, mit...

Megharapott a kutyám, mit tegyek? 27 hetes vagyok a tetanusz az árthat nekünk?

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

OFF

Remélem most jól kidobjátok szegényt vagy legalábbis jönnek az utálkozó kérdések! :( Meg kellett volna nevelni, jó helyről hozni, kutya ok nélkül nem harap.

De szerintem semmibe sem telik megkérdezni az orvost, hogy milyen hatással lehet rád az oltás. Ennek a kérdésnek úgyis csak az lesz a vége, hogy mindenki itt fog sápítozni hogy kutya go a gödörbe, mert még kinyírja a Gyereket. :(

2009. okt. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! elvileg nem árthat, de ki tudja...menj el a háziorvosodhoz,illetve kérdezd meg a nőgyógyászodat! ha be volt oltva a kutyád, akkor nem okozhat komoly problémát, max. a seb miatti esetleges fertőzést kell kezelni.
2009. okt. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Hát szerintem menny el sürgösen orvoshoz vele!És tájékoztasd a nőgyógyászodat!!!!!Szerintem nem tenne jót a babának egy tetanusz!!
2009. okt. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt rendszeresen oltva, vagy nagyon mély a seb? Mert ha a normális protokol szerint van oltva egy állat, és viszonylag felszíni a sérülés akkor kezelhető (szerintem) kívülről is. Ergo tisztítás, fertőtlenítés és folyamatos ellenőrzés, de ezt dokinak kell megállapítania.
2009. okt. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Mondd, hogy jól vagy, és a baba is!

Voltál orvosnál?

A kutyával mi lesz?

2009. okt. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves első válaszoló! Miért utálkoznánk? Szegénynek van elég baja enélkül is!

Kérdező: Irány a doki, ha van a kutyusnak kiskönyve, akkor vidd magaddal!! Légyszi írd meg, hogy mi történt, a többieknek, okulásul...(-: és mi lett veletek. Remélem a baba is jól van!

2009. okt. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a terhesség elején hasonlóan jártam,nem javasolták a tetanuszt.Nem is kaptam és semmi bajunk sem lett!
2009. okt. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Remélem úgy tartottatok kutyát, hogy be van oltva!?

Ha igen, akkor semmi bajotok nem lesz.

Ha nem volt beoltva: a kutyát megfigyelés alá kell helyezni, hogy nem veszett-e meg! (állatorvos által).

Ergo: egy valamennyire nevelt kutya tényleg nem ugrik neki a gazdájának ok nélkül. (Bocs, de nekem is vannak kutyáim, sőt eléggé állatbarát vagyok).

Ennek ellenére azt mondom, ha a kutya kiszámíthatatlan (mert sajnos vannak ilyen fajta kutyák is), akkor a leghumánusabb eljárás az elaltatás. Még akkor is, ha ez fájdalmas nektek lelkileg. De én nem kockáztatnám meg, hogy a gyerekemre rátámadjon.

Egyébként irány a doki az oltási kiskönyvvel (ha van), ha meg nincs akkor meg pláne!!!

2009. okt. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, megírhatnád, hogy vagytok!
2009. okt. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!