Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6hetes terhes vagyok, most...

6hetes terhes vagyok, most derült ki-kaptam egy tetanusz oltást, lehet baja a picinek?

Figyelt kérdés
vagy 1jén vagy 10dikén fogant a picike biológiailag én 7dikén kaptam az oltást,mert elvágtam nagyon a kezemet és muszáj volt(sebészeten)viszont most Szt estén derült ki a kis tesó.Kicsit aggódok a tetanusz oltás miatt..Aki esetleg egészségügyis vagy van tapasztalata kérem nyugtasson meg,Köszi
2009. dec. 28. 08:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem megnyugodhatsz. Mivel a fogantatás után kb. 2 hét mire beágyazódik a baba, így addig nem nagyon van kapcsolatban az anya testével. Mindenhol azt olvastam, hogy ez alatt a 2 hét alatt nem nagyon káros a gyógyszer, alkohol, cigi, stb., mert ha bajt okoz, akkor meg sem történik a beágyazódás. Mivel neked megmaradt a babád, ezért gondolom nem lesz semmi baj.
2009. dec. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi baj! Én is kaptam! Megkérdeztem az orvost hogy ha esetleg terhes vagyok nem-e árt a babának és azt monda nem!

12 h km

2009. dec. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm,közben a gyógyszertárban is megkérdeztem meg a neten is megnéztem,hogy a tetanol oltás amit adnak az terheseknek is adható-nem ellen javalt.


Szval remélhetőleg nem lesz gond.

A beágyazódás amúgy 5nap-legalább is én így tudom...

2009. dec. 28. 13:51
 4/4 anonim válasza:
Mi lett veletek amikor terhesen kaptál tetanusz oltást?Minden rendben volt a babáddal?(remélem igen)Most én is ugyanígy jártam.Május 31én beoltottak tetanusz.most pedig junius 14-én pozitívat teszteltem.légyszives ha erre jársz írd meg hogy minden o.k volt.koszi elore is.
2013. jún. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!