Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A napokban derült ki hogy...

A napokban derült ki hogy babát várok. Ma megharapott a macskám, azonnal lemostam és bekentem Betadinnal. Szerintetek elég? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon félek,ugye nem lesz bajom?" éve kaptam tetanusz,azt hiszem az 5 évig benne van a szervezetbe.
2010. jan. 21. 18:47
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
71%
Nem vagyok állatgyűlölő,a bár a macskák soha nem tartoztak a kedvenceim közé,kutyás vagyok,de milyen állat az a mi beleharap abba a kézbe ami eteti??
2010. jan. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Jogos.De azért harapott meg mert rosszul fogtam meg....eddig nem volt vele gond soha.
2010. jan. 22. 11:58
 13/35 A kérdező kommentje:
Ez is jogos,de ő még csak 1 hete van nálunk.Épp szoktatás alatt van.És ki akartam tenni szobából és rosszul fogtam meg,ezért harapott meg.4 hónapos kölyök cica.
2010. jan. 22. 11:59
 14/35 anonim ***** válasza:
53%
Ok,remélem nem lesz gond.Szarul fogalmaztam,elismerem,de ha több ilyen lesz én biztos hogy ELAJÁNDÉKOZNÁM valakinek.
2010. jan. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
53%
Még annyit hozzáfűznék,hogy nem értelek...mert ha egy régi,házi kedvencről van szó,akkor ok,persze,az már megszokott meg minden.De álmomban se jutna eszembe amikor gyereket várok,egy uj állatot,macskát,vinni a lakásba...tudom semmi közöm hozzá,remélem nem haraxol meg hogy megjegyeztem.
2010. jan. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
értelek,viszont mikor ide került a cica még nem tudtam hogy babát várok.....ha úgy lett volna természetesen nem hoztam volna haza,de igy már azért mégsem dobom ki.
2010. jan. 22. 13:38
 17/35 anonim ***** válasza:
65%
Csak most tudta meg, hogy babát vár!! Szerintem érthetően leírta! Különben meg hagyjátok a macskákat nem vérengző fenevadak és nem hordozzák az ebolát sem!! Istenem milyen emberek vannak! Biztos megeszi majd a gyereket!!
2010. jan. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Arabnyos,ez jól esett hogy igy ki álltál mellettem.Örülök hogy vannak még rendes emberek!Köszönöm!
2010. jan. 22. 14:42
 19/35 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom ne aggódj! 34 hetes vagyok és cicákkal élek .Annyi a kellemetlenség, hogy mindennap porszívózok és felmosok de nálam ez alap mert fehér minden még a padló is. Az biztos, hogy garantáltan tisztaság van. Az almot a férjem takarítja szintén mindennap. A gyereket nem fogja megharapni, nekem van egy 3 éves fiam és amióta megszületett, a cicák azóta kerülik, főleg most, hogy már tépni is tudja őket! A gyerek és nem a macska!!Sokszor játszom cicákkal és néha véletlenül megsebeznek de még soha nem volt ettől bajom. A toxoplazmát különben is mástól is el lehet kapni, de az sem katasztrófa mert megvan rá a gyógymód! Senkivel ne foglalkozz mert hidd el lehet együtt élni a cicával még akkor is ha gyereked van. Külföldön ez természetes nálunk még ott tartanak, hogy "dobd ki a dögöt"és ez siralmas! A társadalom intelligencia szintje mérhető azzal, ahogy az állatokkal bánik és ez nagy igazság!
2010. jan. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Jó olvasni hogy nem mindenki egyből küldene dokihoz!:)

2010. jan. 22. 16:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!