Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti kívántátok a szexet?

Nina0120 kérdése:

Ti kívántátok a szexet?

Figyelt kérdés
18 hetes kismama vagyok, és mióta tudom, hogy babánk lesz egyáltalán nem kívánom. Tapasztalatok, veletek ez, hogy volt/van?

2014. szept. 25. 18:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én 26 hetes vagyok, de én is így vagyok vele. Abszolút nem kívánom, pedig imádom a párom, de ez az utolsó dolog amire vágyom...
2014. szept. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én sem kívántam, csak a 13. hét után kicsit.

Ez természetes, nagyon megváltozik a hormonrendszer.

2014. szept. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Az elején én sem nagyon kívántam,viszont a terhességem vége felé megőrültem a szexért...:)
2014. szept. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egész terhesség alatt nem kívántam. 5 hónapja szültem és most kezd szerintem helyreállni a hormonháztartásom.
2014. szept. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én sem kívánom az eleje óta...

14hkm

2014. szept. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
8 hétig nem tudtam, aztán nem, mert ugyan nem voltam hányós, de valahogy nem éreztem jól magam, aztán a 20. héttől meg előfordult sokszor vérzés, szóval nem azért nem szexeltünk, mert nem kívántam, hanem nem is kívántam, mert aggódtam, ha nem is tudatosan. Szülés után jó sokáig nem volt jó, nem is érdekelt. Most minden oké.
2014. szept. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia

abszolut nem.. pedig elotte a parommal nem volt panasz a szexualis eletunkre.. napi 2.. most valamiert nem.

27hkm

2014. szept. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az elején rosszul voltam, akkor nem. Kb a 4. hónaptól meg megőrültem a szexért, csakhogy veszélyeztetett terhesként nem lehetett összebújni. (és egyéb módszereket sem alkalmazni, mert nem izgulhatok fel kicsit sem semmilyen formában). Most a vége felé, a 8. hónapban már nem annyira vészes, de hónapokig kapartam a falat!
2014. szept. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
egyaltalan nem!
2014. szept. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én 27 hetes vagyok, de az első perctől nem megy. Egyszer kétszer megpróbáltuk, mert hát a férjemnek attól igénye lenne, de nem esett jól. Párom megérti, így nem is erőlteti a dolgot.
2014. szept. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!