Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordult már valakivel,...

Előfordult már valakivel, hogy a nagy babprojekt miatt már nem is kívántátok a szexet?

Figyelt kérdés
Hát én már itt tartok sajnos... erősítsetek meg, hogy nem csak én vagyok így ezzel!
2011. márc. 3. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez így van. A szexnek örömnek kéne lennie, nem spenótnak. Muszály.

Talán próbáljatok meg randizni előtte. Nekünk bevált!

Egy kis séta, vacsi, andalgás a parkban, otthon egy korty pezsgő...

másfél évig próbálkoztunk. Három ilyen alkalom ovulálció körül (a férjem nem tudta, hogy ovulálok. Teljesítménykényszer+vizsgadrukk+baba utáni vágy= malmozás az ágyban) Teherbe estem.

Ami a szörnyű, hogy három hónapig megjött terhesen, így eléggé letörtem. De annál nagyobb volt a meglepi (kb 10 cm-es)

2011. márc. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

OO persze.mennyi ideje probalkoztok?


Nekunk a stumulalt ciklusok tettek be,na ott aztan minden volt csak nem elvezes.

2011. márc. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az utolsóhoz. Négy clostys hónapom volt. Na annál romantikusabbat... Az egyik hónapban össze se jött a nagy drukktól, a másikban úgy feszített a hasam, hogy majd meghaltam az aktus közben, a másik kettőt meg végigröhögtük. Borzalom volt. Azóta túl vagyunk 2 lombikon, hát erről is tudnék mesélni. Szóval megértelek, nem vagy egyedül a problémával.
2011. márc. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sajna már én is ott tartok, hogy nincs is kedvem a szexhez. Lassan 2 éve küzdünk babáért. Kb. 1 évig nagyon lelkesen szeretkeztünk 2 naponta, de utána alábbhagyott a lelkesedésünk. Nagyon rá tudja nyomni a bélyegét az együttlétekre ez az egész...
2011. márc. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek.

Mi lassan 5 éve küzdünk és nem 1x volt ilyen érzés bennem.

De az volt benne a rossz, hogy egyébként kívántam a párom, de mikor tudtam, hogy na most van idő, akkor elvágták nálam az ingert a szexre.


3. mintha félig én írtam volna... A lombik sem egy leányálom, nekem is volt 2.

De nekem sajnos spontán ciklusban is volt olyan, hogy összeszorított foggal szeretkeztem az ovulációs fájdalom miatt:(

2011. márc. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mi 2 éve szeretnénk, 1 éve intenziven, pár hónapja tudjuk h természetes úton nem lehet (apa gondok) ma lesz az első inszem, ma volt az első clostys hónap, de mar teljesen kész vagyok, faj a hasam, rossz a közérzetem. :-(
2011. márc. 4. 10:38
 7/9 anonim ***** válasza:

Ma lesz?

Akkor sok sikert hozzá.

Biztos sikerülni fog. Azt a "kis" hasfájást meg el fogod felejteni.

Majd írj, mi volt/lett.

2011. márc. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Túl vagyok, itthon vagyok, pihenek. :) A hasam az továbbra is fáj, de kibírom! A beavatkozás egyáltalán nem fájt, nem volt rossz, szinte meg sem éreztem, sokkal rosszabbra számítottam!

Optimista vagyok, tele reményekkel! :))

2011. márc. 4. 15:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Helyes! Így is kell hozzáállni! Szorítok neked nagyon. Vigyázz magadra!
2011. márc. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!