Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik orvost válasszam?...

Melyik orvost válasszam? Olvassátok el légyszi!

Figyelt kérdés

1,5 éve szültema kislányomat x orvosnál (nem szertném a neveket leírni)Most újra terhes vagyok.Azt momdta egy ismerősöm aki a szülészeten dolgozik hogy ez az x orvos nem dolgozik tovább a kórházba és csak ritkán jár be ügyelni mivel Pestre akarnak elmenni lakni.Én hittem neki mivel csak ott dolgzik, tudja.De amúgy más ott dolgozó is mondta már.

Ezért most elmentem már 2x egy másik dokihoz y-hoz ultrahangra, rákszűrésre.Nagyon kedves rendes.

Ma voltam ultrahangon és láss csodát belépett x doki és az én képemről majd leégett a bőr.Ő is meglepődött.És persze figyelte hogy y doki mit diktál az aszisztensnek minek voltam ott.

Y doki azt mondta 2 hét múlva mennyek vissza és válaszoltam rá hogy jó.

Közben kiment y és x doki ott maradt, hát megkérdeztem hogy hogy itt van hiszen mást hallottam.Ő állította hogy csak előnyugdíjba van azért van kevesebbet.De hát minden pletykának van alapja, főleg azok tudják akik vele dolgoznak.Meg végül is azt nem írta le később mit akar.Erre nem is tudom miért vele is megbeszéltük hogy akkor hozzá megyek két hét múlva.

Tehát kérdésem melyik dokihoz mennyek?

X doki: régebb óta ismerem, első terhességemet is ő vitte semmi baj nem volt, ott volt végig!Viszont homeopátia őrült és borzsztó erőlteti az ilyen ágy beméréseket stb.Ez már előző terhességnél is túlzásba vitte.

Y doki: nem régóta dolgozik a kórházba és tulajdonképpen még nem beszéltem le vele semmit, de eddig magához hívott vissza.Mint majd most is 2hét múlva.A férjem is a kórházba dolgozik és ismerik egymást.Nagyon rendes szimpatikus ő is.És szédített még a hülyeségeivel.De mivel még nem annyira ismeretes a kórházba nem sokat tudok róla.

Kellemetlen mindkettővel találkozni.Viszont x doki úgysem fog beszámolni nekem mit akar a jövőben.Max azt mondja járjak el a magánrendelésére, de az anyagilag sok lenne.


2010. jan. 20. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
en y dokira szavazok
2010. jan. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

az y doki a kórházba hivna mert azert az anyagilag nem mindgy ha 9 honapig a magánrendelöbe vagy a kórházba jársz..

kérdezgess még tovább szerintem az uj dokiról de ha ő is szimpi és megbizol benne én anyagiak miatt is y dokit választánam..de ez az én magánvéleményem mert mi sem annyira jól a pénzzel kapcsolatban.boldog babavárást.

2010. jan. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De éppen ez az hogy x doki nem fogja úgymond elmondani előre hogy majd lehet hogy a jövőbe a magánrendelésemen tudom fogadni.Hanem most azt mondja hogy igen persze most mennyjünk hozzá.

DE hát mint írtam biztos van benne valami hogy azt momdják hogy el akar menni.

A y doki hosszabb távon lenne kihasználva nem?

De akkor mit mondak x dokinak?

2010. jan. 20. 17:31
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a második orvost választanám, hozzá mentél először, Szimpatikus is.

Az első orvost már régebb óta ismered, de kérdéses, hogy mi van vele, megy vagy marad? Én megmondanám neki, hogy elnézést kérek, úgy tudtam, hogy nem lesz már, ezért mentél máshoz, és már nem nagyon akarnál változtatni.

Vagy: pro és kontra:) írd fel, mi szól az egyik és a másik mellett illetve ellene

Nem könnyű döntés. I

Remélem minden rendben lesz. Boldog babavárást:)

2010. jan. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én y dokit választanám, mert ő a biztosabb, a másik mi van ha gondol egyet és végleg nyugd jba megy...
2010. jan. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az én szívem is inkább az új dokihoz húz, hiszen hosszabb távra ő a biztosabb.De mit mondjak a régi dokinak?Nekem ez annyira kínos!Hiszen az előző babánál meg voltam vele elégedve, csak megőrít már az állandó homeopátiás és egyéb dolgaival.
2010. jan. 20. 19:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát azt hiszen én is csak az Y doki mellet foglalok állást. Ő a későbbiekben is ott lesz, már az első alkalommal is szimpatikus volt neked és meg voltál elégedve azzal ahogy veled bánt. meg ahogy írtad Te is hozzá húzol. Azon meg ne aggaszd magad, hogy mit mondasz az régi dokidnak. Most egyes egyedül Te és a baba vagytok a fontosak. Az, hogy mást választasz az csak annak köszönhető, hogy olyan információkat kaptál ami miatt így döntöttél. biztosan nem fog megharagudni a régi doki, megérti ha elmondod neki, hogy azok az infók alapján döntöttél így amit kaptál.Ha esetleg mégis éreztetné veled, hogy neheztel akkor meg ne is sajnáld, hogy nem hozzá jársz, mert szerintem az nagyon nem lenne tisztességes orvosi hozzáállás. Az lenne a ciki ha így viselkedne azok után, hogy már egy terhességedet végigkísérte. Remélem sikerül döntened.

üdv: 28 km

2010. jan. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok!Az új dokit választom!Biztosra megyünk!:-)
2010. jan. 21. 08:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!