Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezhet, hogy 4 napos mensi...

Létezhet, hogy 4 napos mensi ellenére babát várok?

Figyelt kérdés

Augusztusban peteérés környékén voltunk együtt (nem tudom pontosan mikor van,nem is figyelem)

Nemvárt előtt tesztelgettem (tervezett baba) de nemvárt előtt 2 nappal a tesz PERSZE :) negatív lett. Utána nem csináltam, majd megjött.

Nem volt túl erős, de gyengusz sem, és élénk piros is volt, darabos :(


Most újra kb. félidőben vagyok, tehát aktus után 4 héttel kb.

Esténként hányinger, hányás (de csak este) mellbimbó érzékenység (mondjuk ez a peteérés jele is lehet)


SZóval a véleményetekre lennék kíváncsi. Szerintetek?

Holnap veszek tesztet és kiderül, de addig is jó lenne tudni volt- hasonló helyzetben valaki?


2014. szept. 17. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem. De ne legyen igazam. Írd meg az eredményt holnap, én drukkolok :)
2014. szept. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. szept. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hallottam olyat, hogy valaki a 19. hétig rendszeresen "menstruált"...
2014. szept. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseriteni de majdnem biztos hogy nem vagy terhes. Tenyleg van olyan amikor honapokig meg menstrual a kismama, de ez ritka mint a feher hollo.. Egyebkent ha darabokat is latsz a verben, ez a levalo nyalkahartya, amibe a baba beagyazodna, es kizart h anelkul terhes maradhat valaki. Csinalhatsz tesztet de keszulj fel hogy negativ. Majd kovi honapban sikerulni fog, szurkolok ;)
2014. szept. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!